прах за пране за бебе

  • 2 705
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
здравейте, на 1,2год сме и се чудя от кога мога да пера на малката дрехите с на6ия прах за пране, аз ползвам ариел само.  newsm78
Вие от кога по4нахте да перете не с теобебе , мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 201
Здравей! Simple Smile Аз лично перях с Тео бебе докато сина ми стана на 1,6 г.
Но е с много чувствителна кожа,иначе можеше и по-рано да пера с нашия прах. ooooh!

# 2
  • Мнения: 230
и на6та кожа не е  от много 4увствителните, но ме е страх да не стане не6то та 6те 4акам престра6илите се да пи6ат  Hug

# 3
  • Мнения: 541
Аз пера с Персил сензитив и нашите и на детето дрехите. Може би на година и половина беше малкия когато окончателно минах на него след тео бебе.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Аз почнах от месец насам с прах за възръстни сано максима....значи на 2г и 3 месеца е бил като спрях....до преди това с бебешкия сано (но моя синковец е с атопична кожа, та за това може би ме беше страх с нормален, все пак бебешкия сано е и за хора с алергии....)

А с тео бебе гледам да не пера изобщо защото се обрива детето...

# 5
  • Мнения: 472
До 1г. на Маги дрешките ги перях само с бебешки прах Сано. След това с какъвто пера нашите дрехи Wink.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
До 1г. на Маги дрешките ги перях само с бебешки прах Сано. След това с какъвто пера нашите дрехи Wink.

 Peace по същия начин

# 7
  • Мнения: 745
Според мен Ариела е много силен.Тайд за супер майки Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 1 103
И ние така до година и половина само неините с Сано и след това всички общо с Тема  или Пресил

# 9
  • Мнения: 9 973
Вие от кога по4нахте да перете не с теобебе , мерси   bouquet
защо реши да ни слагаш под общ знаменател?Преа с роса бебе
не съм сменяла неговия прах с наш,а обратното-ние се перем с неговия прах Laughing

# 10
  • Мнения: 230
Вие от кога по4нахте да перете не с теобебе , мерси   bouquet
защо реши да ни слагаш под общ знаменател?Преа с роса бебе
не съм сменяла неговия прах с наш,а обратното-ние се перем с неговия прах Laughing

извинявам се, несъзнателно  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 140
Сано максима както и омекотитела им за бебета.

До 1 год някъде съм прала отделно от нашите дрехи.

# 12
  • Мнения: 417
valentina_p  малчо горе долу е на същата възраст пера му дрешките с Ариел и Персил Peace
Няма проблем PeaceПробвай веднъж и я  огледай за обриви ден два ако ие чиста кожата продължи.Успех  bouquet

# 13
  • Мнения: 506
на каката до 2,5г и перях отделно

# 14
  • Мнения: 230
мерси мами,6те видим кога 6те експериментираам дано няма проблеми и при нас   bouquet
мерси

Общи условия

Активация на акаунт