Има ли значение каква е била марката на АМ за захранването

  • 689
  • 12
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 328
Вярно ли е че щом използвам на Milupa адаптираното мляко трябва да захраня с пюретата и кашите на Milupa?Ако това е така с кои да започна.Чувала съм че банановата каша е много добра за развитието на организма.
Плодово или зеленчуково пюре?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е вярно. Това важи за децата с алергии проблеми, иначе не.
Всички каши са ок, засега взимайте беглутенова. На Милупа са най-хубави  Simple Smile
За пюрето - и двете са ок за захранване, майката решава кое. За мен по-правилното е плодовото. Други казват зеленчуково. Както прецениш.  Peace

# 2
  • Мнения: 745
Не,няма значение.Хубаво е кашите да са безмлечни за да ги приготвяш с вашето АМ.По нататък може всякакви.

# 3
  • Мнения: 1 062
Няма никакво значение с какво АМ е.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не няма значение  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не е вярно. Това важи за децата с алергии проблеми, иначе не.
Всички каши са ок, засега взимайте беглутенова. На Милупа са най-хубави  Simple Smile
За пюрето - и двете са ок за захранване, майката решава кое. За мен по-правилното е плодовото. Други казват зеленчуково. Както прецениш.  Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 814
Не, няма значение  Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
 newsm78 и това не бях чувала...

# 8
  • Мнения: 3 376
Добре де,а защо не започнеш с домашно приготвени?

# 9
  • Мнения: 610
Няма никакво значение с какво АМ е.
Peace

# 10
  • Мнения: 337
Няма значение

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Не, не е вярно. Можеш да даваш всеки ден различни АМ и пюрета, също така и каши. Даже е хубаво, защото съдържанието им е различно.
Не се поддавай на легенди с недоказана вярност.

# 12
  • Мнения: 4 784
За пръв път го чувам това. Аз давам на детето ми различни марки пюрета и каши. Давам му мляко Аптамил, ако се водя по това, какво пюре да му давам?

Общи условия

Активация на акаунт