Какво ще кажете за Милумил-а?

  • 467
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 066
Искам да попитам мамите във форума за мнението им за Милумил-а? Ние се кърмихме до 40-ден и после педиатърката каза да взема Аптамил, добре обаче беба се мръщи и не иска да го яде, изяжда само по 60-70 грама и плюе биберона? Чух от други майки, че Милумила мирише по-хубаво и децата са засищат с по-малко количество. Вярно ли е и дали мога да сменя млякото?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние бяхме същите като вас,смених Аптамил с Милумил и до ден днешен си обичаме млякото,като го види бебка и подскача от радост.Можеш да смениш спокойно млякото.Нямахме колики,не знам от млякото ли,от шишетата или от беба!!?А Милумил 2 е още по-вкусен!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 145
Ева е на фризовом, но от месец му се муси и не го иска. Педиатърката каза да го заменя с Милумил AR или NAN AR защото били по-вкусни. Аз тъкмо мислех да мина на NAN, но като чета горното мнение се замислям дали да не е на Милумил.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ева е на фризовом, но от месец му се муси и не го иска. Педиатърката каза да го заменя с Милумил AR или NAN AR защото били по-вкусни. Аз тъкмо мислех да мина на NAN, но като чета горното мнение се замислям дали да не е на Милумил.
Всъщност минахме преди Милумил-а на НАН за 10 дни,защото `напомпвал`,но не го искахме и него!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
Ева е на фризовом, но от месец му се муси и не го иска. Педиатърката каза да го заменя с Милумил AR или NAN AR защото били по-вкусни. Аз тъкмо мислех да мина на NAN, но като чета горното мнение се замислям дали да не е на Милумил.
Всъщност минахме преди Милумил-а на НАН за 10 дни,защото `напомпвал`,но не го искахме и него!
О-хо благодаря, поне да не правя експерименти с честа смяна на млека, че както повръща.

Общи условия

Активация на акаунт