откъде да си купя дънки?

  • 2 386
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте момичета. имам голям проблем - не мога да си намеря хубави дънки, който да са нормални, класически цвят / готино синьо/, защото съм по-широка горе на талията, коремчето и ханша, а надолу краката ми са  много слаби. Моля ако някой е с моите обменим информация. Обикалях къде ли не, пробвах какво ли не ине стават и не стават. Вече не ме интересува цената, а само да се пъхна в тях. Искам и да леки за пролетта и лятото. Неможах да смъкна много корема и 1 кг да е го качвам на корема и нищо не се закопчава. Като номерация съм 40 немска. мерси много.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 249
да и аз съм с такава структура и единствените дънки в които влизам ги взимам от магазините за 1 лев.колкото и да е странно но там винаги намирам моя размер,а и тъй като цената е ниска не ми пре4и да ги сменям през 3-4 месеца.

# 2
  • Мнения: 2 386
В магазина. Laughing Сериозно, давам предложения от различен ценови клас:

В Маркс и Спенсър в мол-а.
На завоя на Графа, почти срещу Та-Ту.
На Алабин, третия магазин с/у Съдебната палата.
В Спайдър на Витошка.



# 3
# 4
  • Мнения: 1 174
Освен любимите ми стари Ливайс, които почти не нося, но са на много много години и тези, които в момента най-често обличам (един не особено добрестоящ ми чифт Лий, понеже е с еластан), избирам и изнамирам дънки от килограмите.Последно от там пак си взех едни Ливайс 525, които ми стояха прекрасно, докато не възвърнах напълно теглото си от преди бременността и едни Дивайдид (Ейч Енд Ем), които ще продължавам да си обличам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт