Мами студентки помагайте

  • 1 248
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 426
Имам да пиша курсова работа на тема:" Анализ на работа по качество във фирма Х".Темата е за пловдивския университет.Прерових всички сайтове за изработване на теми но нищо на няколко места ми искат по 100 лв моля помогнете ако можете

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 15:55 от anelka119

# 1
  • Мнения: 9 865
Седни и си я напиши или я отложи, ако не можеш. Писна ми от интернет-висшисти вече...
По-голяма помощ от това... не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Няма ли някой преподавател от университета, който ти е преподавал и би помогнал?

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Седни и си напиши нещата, а не разчитай на cash & carry. В мрежата има и нормална информация, а не само търговски услуги, библиотеките също са измислени за хората да се образоват.

ПИСНА МИ ОТ КАЛПАЗАНИ!

# 4
  • София
  • Мнения: 426



 Писна ми от интернет-висшисти вече...
По-голяма помощ от това... не знам.
[/quote]


когато имам изпит различен от курсова работа никой от интернет не учи вместо мен и никой от интернет не се явява на изпита от мое име така че не бих се определила като интернет-висшистка

# 5
  • Мнения: 19 289
Каква е тази тема..Звучи ми като преливане от пусто в празно.Не можеш ли да си избереш друга?

# 6
  • София
  • Мнения: 426
Каква е тази тема..Звучи ми като преливане от пусто в празно.Не можеш ли да си избереш друга?


не само тази е

# 7
  • Мнения: 130
 newsm09 малеееее  думи немам.Лелчета по спокойно момичето просто пита,а вие не отговаряте ами само си чешете пръстите по клавиатурата.

# 8
  • Мнения: 4 406
Че аз като ги пишех нямаше интернет

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
 То, да беше само тази, от нас "лелчетата" да мине. Такива пишман-студентки се появяват честичко в този форум. Само се чудя те самите за тарикати ли се мислят или нас мислят за загубени. За каква помощ става въпрос? Ако не могат едно скапано домашно да напишат къде са тръгали?
Никоя, колкото и да ми е симпатична не може да получи друго отношение от мен за писането на курсови и дипломни работи. Да седне и да си напише каквото трябва.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
Всяка година в университета имах поне по един специален предмет, свързан с управлението на качеството. Твоята тема обаче изглежда леко неясно зададена:

Цитат
Анализ на работа по качество във фирма към пловдивския университет

За чия работа и по чие качество става дума?  newsm78

# 11
  • Мнения: 647


Цитат
Анализ на работа по качество във фирма към пловдивския университет

За чия работа и по чие качество става дума?  newsm78
За качеството на образованието иде реч мен ако питаш . За така формулирано изречение едно време "лелчетата" оставаха в 8-ми клас на поправителен   ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 426


Цитат
Анализ на работа по качество във фирма към пловдивския университет

За чия работа и по чие качество става дума?  newsm78
За качеството на образованието иде реч мен ако питаш . За така формулирано изречение едно време "лелчетата" оставаха в 8-ми клас на поправителен   ooooh!

след редактирането на темата стана ли ти ясно мислех да си спестя малко писане но изглежда не всички ме разбраха,защото имаше и такива които разбраха

# 13
  • Мнения: 47 963
а какво е точно "работа по качество"?  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Анелке 119,

Хващай се за работа самичка, защото вече много започвам да се дразня от нахалството ти. Не стига, че дори не си си направила труда да попиташ преподавателя си и да уточните темата, а и имаш наглостта да обвиняваш другите в неразбиране! Много добре разбрахме всички за какво става въпрос - за чист мързел и тарикатщина на дребно. Дотук висшето образование не е за теб. Вземи си намери някаква работа, ама там, където търпят мързела.

Общи условия

Активация на акаунт