стимулация и бъбреци

  • 2 137
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Момичета, искам да ви попитам доколко клостилбегита и прегнила вредят на бъбреците?Имам ужасни болки от няколко дни(предимно следобед),а преди това и цистит ми се появи.Чудя се тези болки в бъбреците от цистита ли са или може и стимулацията да е причината.Правих ПКК и Урина.Всичко е наред.Надявам се да е от настинка.Вие как мислите?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Амона,аз никога не съм имала болки в бъбреците от Клостила и Прегнила.Според мен болките са от цистита.Гледаха ли бъбреците на ехограф?

# 2
  • Мнения: 7 718
Не мисля, че е от тях.

# 3
  • Мнения: 41
Сега не съм ходила на ехограф.Малко преди да се появи цистита ми правиха ехо по друг повод и всичяко ми беше нормално.Ако болката не отмине ще направя отново.Иначе пия чай за бъбреци и поемам много течности.Благодаря за бързите отговори.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Амона,аз декември за пръв път в живота си получих цистит с много силни болки при уриниране,но нямах болки в бъбреците.На ехото се видя някакъв възпалителен процес в левия бъбрек,но на следващия преглед всичко беше наред.Докторката предположи,че съм изхвърлила някакви песъчинки.Но наистина,ако не отмине болката потърси лекар.

# 5
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Amona, при първата ми стимулация с Клостил и няколко часа след поставянето на Прегнил започнаха да ме болят бъбреците. През нощта направо мислех да викам Бърза помощ, тъй като направо си ме боляха като при криза. На следващия ден до следобед болката отшумя. Не правих изследване, не ходих и на ехограф. Като дойде време за преглед при док го попитах има ли връзка, но той отрече. Реших, че е съвпадение. Но сега чета твоя пост и се питам дали наистина е така. След това съм имала още стимулации с Клостил и после Прегнил, но това не се повтори.

# 6
  • Мнения: 3 376
А дали е възможно множеството растящи фоликули и удебеляваща се лигавица да натискат пикочния мехур и от там да идват болките? Знам, че при ранна бременност се случва това от уголемяването на матката... В случая, може би фоликулите притискат.

# 7
  • Мнения: 41
Едва ли е от фоликулите защото цистита се получи малко преди датата на цикъла ми.След прегнила фоликула се спука и в яйчниците ми нямаше други фоликули.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Никога съм нямала проблеми с бъбреци.Сега обаче при опита ми инвитро, ми сложиха три пъти Прегнил, и трите пъти до два дни след това получавах бъбречни кризи.

Общи условия

Активация на акаунт