детска градина в Младост 1

  • 681
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте , 

В Младост 1 има една детска градина която сега ремонтират - бившо частно училище, някой знае ли кога ще я пускат и дали ще бъде градина или нещо друго?

Благодаря предварително!

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Здравейте , 

В Младост 1 има една детска градина която сега ремонтират - бившо частно училище, някой знае ли кога ще я пускат и дали ще бъде градина или нещо друго?

Благодаря предварително!

И аз това се чудя, ама не знам как да рзберем. Става въпрос за бившето "Екзюпери", нали?

# 2
Да точно така и ми е под носа   Wink

# 3
Мисля че трябва да се обърнем към общината за повече инфо  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 656
В Младост 1 има една детска градина която сега ремонтират - бившо частно училище, някой знае ли кога ще я пускат и дали ще бъде градина или нещо друго?
Ще бъде детска градина и най вероятно от септември ще работи

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
В Младост 1 има една детска градина която сега ремонтират - бившо частно училище, някой знае ли кога ще я пускат и дали ще бъде градина или нещо друго?
Ще бъде детска градина и най вероятно от септември ще работи

И как ще става приема, при положение че в момента тече кандидатстването в нета? Кой номер градина ще е?

# 6
  • Мнения: 656
И как ще става приема, при положение че в момента тече кандидатстването в нета? Кой номер градина ще е?
Не мога да ти кажа, знам само че ще бъде градина и че трябва да я отворят през септември. Мъжът ми прави отоплението там и само това имам като информация.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
И как ще става приема, при положение че в момента тече кандидатстването в нета? Кой номер градина ще е?
Не мога да ти кажа, знам само че ще бъде градина и че трябва да я отворят през септември. Мъжът ми прави отоплението там и само това имам като информация.

Сори, че толкова въпроси, но щом мъж ти има работа там, може и да знаеш...Тааа....знаеш ли дали ще е ОДЗ, т.е. вълнува ме дали ще има ясла?

# 8
  • Мнения: 639
Една мама ми каза че ще е ОДЗ,дано да е така Simple Smile
Ще е хубаво да разберем на време как ще става записването там newsm78 Laughing

# 9
  • Мнения: 656

Сори, че толкова въпроси, но щом мъж ти има работа там, може и да знаеш...Тааа....знаеш ли дали ще е ОДЗ, т.е. вълнува ме дали ще има ясла?

Ще има две яслени групи

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341

Сори, че толкова въпроси, но щом мъж ти има работа там, може и да знаеш...Тааа....знаеш ли дали ще е ОДЗ, т.е. вълнува ме дали ще има ясла?

Ще има две яслени групи

 newsm10 newsm51

# 11
  • Мнения: 1 479
Скоро минавах от там,видях ремонта и се чудих.Е много се радвам,че ще бьде ОДЗ Hug

# 12
  • Мнения: 3 695
Къде точно се намира, че аз съм виждала няколко пустеещи в Младост 1?

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Къде точно се намира, че аз съм виждала няколко пустеещи в Младост 1?


Ето тук

# 14
  • Мнения: 3 695
Мерси!  Hug
И аз съм виждала, че нещо дострояват там, но не бях сигурна дали не са я продали примерно. Дано наистина я отворят през септември и да разкрият много места.

Общи условия

Активация на акаунт