Урина-кетони положителни

  • 19 212
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте. Правиха ни изследвания от фирмата и сега ни ги врачиха.И са ми написали че имам кетони положителни и ми препоръчват да си направя изследвания на урината.Какво изобщо означава това?Нали вече са ми направили изследвания,защо пак трябва да си правя?

Благодаря предварително за отговорите  bouquet

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
значи,че са ти открили ацетон в урината и трябва да се повтори и дори една кръвна захар може да си пуснеш

# 2
  • София
  • Мнения: 5 726
Съжалявам ,но пак нищо не разбирам.Какво означава този ацетон?Съмнения за някакво заболяване ли е?
Благодаря за отговора.

# 3
  • Мнения: 1 984
Съжалявам ,но пак нищо не разбирам.Какво означава този ацетон?Съмнения за някакво заболяване ли е?
Благодаря за отговора.
да .

# 4
  • София
  • Мнения: 5 726
Ох,само загатвате  Rolling Eyes.Не можете ли да сте малко по конкретни.Ако е еди какво си може би е еди какво си.Не може ли първоначално да си направя някакви домашни тестове на урина и кръв?

# 5
  • Мнения: 55
Здравей. Кетони в урината се получават ако си дехидратирана или на диета. Аз също имам кетони но съм бременна и ми казаха че при мене има защото ми е лошо, повръщам и не ям. Ако и при тебе е така не следва да се притесняваш по мое мнение. Пий повече, яж и ако повториш изследванията най вероятно ще са изчезнали. Успех.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз в този период пиех Кларинол за отслабване,значи има вероятност то да е повлияло на резултатите  Crazy. Че аз се шашнах от първите 2 отговора и доста се рових в Гугъл ,но нищо конкретно не намерих .

# 7
  • Мнения: 55
Не знам как действа този Кларинол. Ако е на принципа на обезводняване (не знам как по деликатно да се изразя) най вероятно си дехидратирана и от това са кетоните.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Aко не си пила достатъчно течности-е възможно да ти се появят в резултатите.

Повтори изследването Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 726
Благодаря ви за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт