Чувствате ли се "лелки" ?

  • 18 451
  • 292
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аз от скоро се хванах на 2-3 пъти,че не съм като преди.Не говоря за външност, а за промяна в мисленето в насока тип лелка ooooh!На 35 год. съм и преди не ме дразнеха много-много пуберите,музиката,и т.н.,но от скоро не мога да ги понасям.Преди ми се гледаше "MTV" а сега искам да гледам новините. Crossing Arms Синът ми ми показва някакви клипчета на GSM-а, и ще се пръсне от смях, пък на мен ми се струва глупаво.Не ми се ходи по кръчми до късно... остарявам май,а не искам.

# 1
  • Мнения: 606
  И аз съм лелка......

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не Simple Smile

Макар че интересите ми се промениха и също съм повече домосед, съвсем не се чувствам пораснала, камо ли - лелка.

Още по-странно ми е някоя майка като каже на детето си за мен 'лелята' или за себе си на мойто - 'кажи, лельо'. Какви лелки, какви пет лева? Имам племенници, на тях съм леля. За другите съм кака и госпожица.

Ще се надбягвам с всички вас за детско меню Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз на "госпожа" не се и обръщам. И вкусовете ми не са много порастнали. По-кротка съм само, не хлопам с дръжката на знамето нищо неподозиращата тълпа.

# 4
  • София
  • Мнения: 255
Не Simple Smile

Макар че интересите ми се промениха и също съм повече домосед, съвсем не се чувствам пораснала, камо ли - лелка.


Sorry за спам-а ,но ...един човек да я напише както трябва Peace
А сега по темата-днес навършвам 40 и допълнително ме депресирате с тази тема.Станала съм много предпазлива във всичко , на моменти мнителна и  това ме смущава Laughing,ноооооо опитът си казва думата Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 11:06 от *smile*

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз дори за племенниците ми не съм леля, камо ли лелка.  Crazy
Не обичам да ме лелчосват, не само защото ми е рано, а като цяло.
Звучи ми като елегантен начин да кажеш, че някоя е остаряла, старомодна и прочие.
Макар и да не харесвам всичко, което преди ме очароваше, отказвам да бъда и да ме наричат.
Аз самата не използвам тази дума.
Няма лелки, има каки, госпожици и дами.

# 6
  • Мнения: 47 981
явно аз съм лелка
все пак нормално развитие на живота

# 7
  • Мнения: 2 161
Много странно,че не понасям силната музика,когато друг я пусне.Обаче когато аз слушам,направо трепери къщата.И в колата увеличавам до дупка.Бу,когато родих дъщеря си,една приятелка казваше на сина си да ме нарича "лельо".Бях на 19 и детето ми казваше "лельо".Той е бил тогава на 7 години.Сега ми казва по име.Мразя да ме наричат "кака".Леля не е лошо като обръщение,защото винаги можеш да си изпросиш комплимент.Аз преди няколко месеца щях да умра от радост,когато съученичка на дъщеря ми я попита аз сестра й ли съм.Ох,старост нерадост,на какви дребни трошици се радвам...

# 8
  • Мнения: 122
Настройвайте тогава ТВ-тата на MTV и от утре да се знаят новите хитове......  Whistling

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
А, Шанел, за теб не знам Simple Smile
Аз съм на 29 и хич-никак не се чувствам леля... "кака'' е поради липса на по-добро обръщение (все пак ще припадна, ако някое четиригодишно се обърне към мен с 'госпожице').

Лятото в парка с Мая, един продавач й върна парите и й каза 'дай ги на кака си' - и тя като зина... Това не е кака, това е МАМА... И тъй Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
В никакъв случай, каква ти лелка. Щом намирам общ език и даже се разбирам с тинейджъри, значи има още хляб в мен  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 73
 Обичам да излизам по нощни заведения.Не ми пречат децата даже се забавлявам с тях.Играя на топка с всички деца в градинката а останалите родителки ме мислят за луда.Но какво да правя аз съм едно не пораснало дете на 31

# 12
  • София
  • Мнения: 1 511

А сега по темата-днес навършвам 40 и допълнително ме депресирате с тази тема.Станала съм много предпазлива във всичко , на моменти мнителна и  това ме смущава Laughing,ноооооо опитът си казва думата Mr. Green

Честит Рожден Ден!
 newsm59


По темата...не се чувствам лелка.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не, не се чувствам.
Мисля, че има жени които и на 20 се чувстват лелки и други, които дори на 45 - не. В този смисъл не мисля, че възрастта определя себеусещането ни, а съвсем различни фактори.

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
много мразя, ако някой ми каже `леля`, въпреки, че вече влизам в лелската възраст Confused. вчера на една опашка продавачката (21 -2 годишна) каза на колежката си `дай еди-какво си на момичето`, та ми стана малко приятно... като си гледам  наборките и съученичките, понякога ми става тъжно...

Общи условия

Активация на акаунт