пълни изследвания на детенце в Токуда

  • 789
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами! Някой от Вас възползвал ли се е от пакета пълни изследвания на детенцето в Токуда. Интересуваме конкретно дали има възрастова граница до която се провеждат тези изследвания и за колко време става всичко, понеже ние сме на 8 месеца и този неспокоен сън, който имаме и е нормален за педиатърката за мен вече не е. Знаете, че майките коментират за състоянието на децата си, но при нас е нещо страшно. Бебчо се буди през цялата нощ, през деня най-много да поспи около час. Имаме 4 зъба до момента и няма и минута успокоение. Та той с коликите спеше по-добре. И до кога ще е така! Така сме от ноември месец. И другите деца се будят, ама по 2-3 пъти, а ние през 20-30 минути.  Всичко опитахме. И за да сме спокойни и в Токуда ще отидем. Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 953
Състоянието на детето както го описваш не звучи като нещо болестно.  Зъби, глад,  жажда, топло, студено, превъзбуда - много са причините поради които може да се буди.
Моето че е голямо пак се буди поне 2 пъти на нощ.
Голяма е вероятността ако го помъкнеш по доктори да го травмираш излишно, на мен детенцето ми реве само като види лекар в бяла престилка .....
В Токуда сме били при невролог, и при ортопед /беше на 3м/. Не съм правила  пълни изследвания там, защото не се е налагало.  Не би трябвало да има възрастово ограничение.
След като си преценила че трябва да се изследва детето, мисля че там е най-подходящо. Можеш да си запишеш часове и изобщо не се чака.
Обади им се по телефона, ще ти дадат изчерпателна информация.
Отношението на лекарите беше много добро, много бяха внимателни.

# 2
  • София
  • Мнения: 627
Ние правихме пълни изследвания, но те са за бебе до 1 месец и включваха освен кръвните изследвания, ехографии на органи,стави и глава.

# 3
  • Мнения: 34
Много Ви благодаря за информацията IraSof и daniela75!

IraSof, толкова ли са ужасни тези зъби? Ориентирах се към Токуда, понеже вече незнаем от какво е това неспокойствие. Според педиатъра са зъбите, но на децата около нас на които им никнат зъбки неспокоен сън е събуждане 2 или 3 пъти за цялата нощ. Ама ние и през деня малко поспиваме. Всичко, което си посочила опитахме, затова се притеснявам, как  да му помогнем на този малък човек или поне да го облекчим?

Общи условия

Активация на акаунт