Тематични профили

  • 1 958
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Не ви ли е правило впечетление че понякога се появяват едни, аз ги наричам "тематични" профили и потребители. Появяват се по определен повод или тема пишат в нея постоянно и после - изчезват яко дим.
Такива "тематични" потребители имаше например в темата за учителската стачка. Там видях хора които после никога и никъде не се появиха повече. Такива потребители имаше и в темата за изгорелия влак. Пак само там пишеха и после ги няма вече.
По едно време имаше потребител "@нтико" .... писа, писа известно време и сега вече го няма никакъв.
На вас правили ви впечетление че има такива потребители. Започвам да вярвам вече в теорията на конспирацията... Имам чувството че определени профили се създават с определена цел и да свършат определена работа и след това просто изчезват...

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 22:19 от Борис

# 1
  • Мнения: 27 524
Има ги, разбира се. И за абортите, за диетите... общо взето не им се връзва почти никой, а и админите и модераторите винаги са си на мястото и реагират адекватно  Heart Eyes
Съвсем нормално си е; все пак и форумът е част от безкрайното интернет пространство и всеки има достъп и може да се изкаже. Макар и за кратко  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 008
...или просто хората си имат и друга работа, освен да кесят в нета.
Не виждам конспирация.
Както някои си пристрастяват към Форума, така има други в другата крайност- опитали са, не ги кефи и вече не влизат тук.
Трети пък си сменят никовете.
Имаше едно име Рейчъл Клатигърдева, вече не я срещам.

# 3
  • Мнения: 118
Разбира се ,че има заговор.Трудно ми е да определя какъв обаче. Дали са масони, евреи ,турци ,великосръбски шовинисти ,антиглобалисти или е нова антибългарска - антифорумска кампания.

# 4
  • Мнения: 256
Разбира се ,че има заговор.Трудно ми е да определя какъв обаче. Дали са масони, евреи ,турци ,великосръбски шовинисти ,антиглобалисти или е нова антибългарска - антифорумска кампания.

 Joy

Направо ме разби поста ти!

# 5
  • Мнения: X
Според мен повечето от тези "загадъчни" потребители са си всъщност обикновени активни потребители, които просто влизат с чужд ник, за да изкажат някоя скандална теза, а после се измъкват по терлици. Нормално ми се струва някак си да е така.  Wink

# 6
  • Мнения: 4 390
Цитат
По едно време имаше потребител "@нтико" .... писа, писа известно време и сега вече го няма никакъв.
Че и пишехте от един адрес... Whistling

Имаше едно име Рейчъл Клатигърдева, вече не я срещам.
Върна се към старата си, отдавнашна регистрация.   Whistling

# 7
  • Мнения: 2 196
И какво се оказа, крадецът вика ''дръжте крадеца''. Grinning

Дивиана, ти уби всичко детско в мен. ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 390
Е, чакайте, бе, хора. Не съм казала такова нещо.  Mr. Green
Може @нтико да е роднина на автора.

# 9
  • Мнения: 2 759
Е, чакайте, бе, хора. Не съм казала такова нещо.  Mr. Green
Може @нтико да е роднина на автора.
                    А може и да не е. Защото и това не си казала  Mr. Green. Иначе повечето просто сменят ника, мисля. Аз например не мога да свикна с новата Джейн, искам си старата  Crossing Arms.

# 10
  • Мнения: 212
Цитат
По едно време имаше потребител "@нтико" .... писа, писа известно време и сега вече го няма никакъв.
Че и пишехте от един адрес... Whistling

Наистина ли  Shocked Това не го знаех. Той (тя) даже ми е присвоил адреса ми.  Shocked Ееее това вече ми намирисва определено на заговор с цел дискредитация и омаскаряване на чистото ми име.

# 11
  • Мнения: 4 390
Точно това ще е, да знаеш!

# 12
  • Мнения: 2 759
                     Детето? Или жената? Кого подозираш?

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Съседа?

# 14
  • Мнения: 750
Е, чакайте, бе, хора. Не съм казала такова нещо.  Mr. Green
Може @нтико да е роднина на автора.
                    А може и да не е. Защото и това не си казала  Mr. Green. Иначе повечето просто сменят ника, мисля. Аз например не мога да свикна с новата Джейн, искам си старата  Crossing Arms.
Нямам мнение по темата.... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт