Вредни ли са газираните напитки за диетите?

  • 1 108
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 104
Не намерих подобна тема във форума, а въпросът наистина живо ме интересува, защото аз много обичам газирано. В момента съм на БВД и пия пепси лайт и сода. Има също и много газирани напитки, които не съдържат захар, обаче може би пък имат други неблагоприятни ефекти за диетата?...
Като цяло вредно ли е газираното и в частност газираната вода, защото аз изпивам поне по 1 л на ден?
Мерси за всички отговори Hug

# 1
  • Мнения: 3 036
Изключително!
И аз обичам,но преди години попаднах на една тема с вредите,които нанасят газираните напитки.
Тогава преминах на тези (останали от дядо ми) бутилки с патрони,които като ги заредиш и можеш да правиш газирано.
Но тези които ги продават освен,че са  чиста химия са и блудкави.
Ако все пак обичаш купувай си от тези Банкя които са сода.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Мисля,че и газираната вода не е много полезна.Не издува ли стомаха .Майче газираните напитки са си вредни по принцип, независимо дали са сладки или е газирана вода.

# 3
  • Мнения: 123
 newsm78Не знам за ползите или вредите на газираните напитки,на на мен ми се подува корема от тях.
     Rolling EyesА и не съм срещала диета,както и съвети за правилно хранене,в които да се препоръчва газирано

# 4
  • Мнения: 4 678
Нищо полезно #2gunfire

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ако можеш спри всичко газирано или поне го намали Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 104
Благодаря за отговорите.
Аз бях чела също така, че газираното било вредно за костите, ама не помня защо.
Преди време пък имах много сериозни вътрешни хемороиди след раждането и гастроентерологът каза, че трябва да спря всякаква пикантна храна + газираното newsm78
Явно май наистина ще трябва да се откажа от любимата си сода  Sad

# 7
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Специално за диетите са много вредни

# 8
  • София
  • Мнения: 2 104
Защо?

Общи условия

Активация на акаунт