За пигментите на M-A-C

  • 1 390
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Имате ли? Кои цветове? Доволни ли сте и не са ли прекалено тежки за ежедневието? Поръчах си, но още не са пристигнали и се питам имаше ли смисъл. А с каква четчица се нанасят- специална или..? Rolling Eyes
За тези, които не знаят.. това са изключително наситени сенки за очи, с почти метален свят. Много трайни са и се водят професионален грим..май.
http://youtube.com/watch?v=hfWvOcoWT2c

http://images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/30062727/Images … 2-023-OldGold.jpg
http://www.cgbauctions.com/jars.jpg
http://i21.ebayimg.com/03/i/04/95/f7/21_1_sbl.JPG

# 1
  • Мнения: 3 447
Абе честно казано, освен на карнавала в Рио, не знам къде другаде можеш да ги носиш  Laughing Ефектни са, но са прекалено театрални, поне за мен. Евентуално за клуб (но не за бар)  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз не съм очарована...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: X
Уау!Действително изглеждат доста силнички. Ти какви цветове си поръча?

# 4
  • Мнения: 3 331
Да, имам. Доста - около 20 може би, но не в пълен размер, а от пробичките, които предлагат някои сайтове.
Доволна съм и ги използвам почти ежедневно.
Наситеността им зависи от начина на нанасяне - може да се получи и съвсем дискретен ефект.
Още повече, че има и матови цветове - тоест в тях няма никакъв блясък.
А и тези с блясъка са различни - има с по-дискретен и силен блясък.
Нанасям ги с четка за сенки. Не знам какво имаш предвид под специална... Не е четка специално за пигментите.

# 5
  • Мнения: 451
За тези, които не знаят.. това са изключително наситени сенки за очи, с почти метален свят.
Не са сенки LaughingА са си пигменти, тоест многофункционален цвят на прах.В зависимост от цвета могат да се използват за хиляда неща - примерно цветове от рода на Vanilla могат да се смесват с ФДТ, крем и пудра за лице и тяло, гланц, червило, може да се използва за хайлайтър/блясък за скули,някои даже стават и за руж, като сенки пигментите също могат да се използват в различна форма...По-светлите/неутрални цветове са перфектни за бази или изсветляване под веждата, по-тъмните освен като сенки стават и за очна линия, ако се използват мокри (виждала съм да ги ползват дори смесени с вазелин).За да се използват като сенки обаче, трябва  да има база отдолу, иначе не се задържат. LaughingА всички от тях стават идеално за смесване с лак за нокти Wink Четките - каквито обикновено си ползваш за wash, crease, очна линия и каквото искаш.Общо взето пигментите са идеални да си играеш  с тях и да проявяваш изобретателност , могат да се използват за абсолютно всичко:hug:Само няколко от тях не се препоръчва да се използват другаде освен на очите, потърси в сайта им.

П.П.Ти не беше ли от Seattle, не може  да нямат щанд някъде...

# 6
  • Мнения: 223
интересно.....
продават ли се в Бг и къде
или само онлайн поръчка?
Цена ?

# 7
  • Мнения: X
Много интересно звучи това,което е написала EMPRЕSS , аз също бих експериментирала ако ми паднат в ръчичките....но все пак май най-добре би се справил професионален гримьор newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
Козметиката на MAC не се продава никъде в БГ, става с онлайн поръчка.  Peace

Аз съм си харесала един тюркоазен цвят, ама все не го пускат в Ягодка.  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 29
 Shocked Не ми харесват, защото не съм почитателка на силния грим.

# 10
  • Мнения: 2 386
Done, чак карнавални не са, много ми харесват когато са смесени и то с матирани сенки в малко количество.

Empress, да, но в момента съм в България и чакам да ми изпратят. Поръчах тюркоаз и злато, на живо не се сетих да ги тествам.. ooooh! А че не са само сенки, знам  Laughing, просто  за това се ползват най-масово и така са по-известни. За вазелина и аз съм чувала, но ще пропусна. Sunglasses
Момичета, те не са чак толкова силни.. Т.е. са, но могат да се ползват и като база, и като лек блясък, нюанс..зависи от нуждата. Ама сега няма да ви разубеждавам. Laughing
П.П. Голямо благодаря на Empress!

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 14:35 от Еванесънт

# 11
  • Мнения: 1 417
Видеото не много подходящо Confused иначе МАС са много добра фирма за професионални гримове. За съжаление обаче ги няма в бг, а и от сайта им не може да се поръчва Sad Видях ги на летището в БК, но нямах грам време да пазарувам, така че ако някой каже откъде може да се поръчат ще съм благодарна. В ягодката асортимента е много ограничен, а тези мостри не са ли изключително малко?

# 12
  • Мнения: 2 386
..Видеото не много подходящо Confused иначе МАС са много добра фирма за професионални гримове..
Кусурлийки, повече няма да смея да пусна тема! Mr. Green Mr. Green
Долу вдясно на видеото има меню с МАС пигменти, който иска ще разгледа и тях.

# 13
# 14
  • Мнения: 451
Редовната е $ 19.50

Общи условия

Активация на акаунт