Концерти 2008!

  • 53 144
  • 1 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 799
От както Мамма и Татти са поробили Dragon's bride, няма кой да поеме културно-масовата инициатива с предстоящите концерти в България  Mr. Green
Така че нека в тази тема се отчетем и обменим полезна информация.
Едно лирично отклонение: става въпрос за поп и рок музика. Инфо за наградите на "Пайнер" - в отделна тема   Naughty

Така. Започвам с тези, към които аз имам интерес. Допълвайте и вие.

м. 04.2008
11.04.2008 - Молотов. Цена - 30 лв. Място - зала Христо Ботев, Сф
16.04.2008 - Агностик фронт. Цена - още не е обявена. Място - Black box, Сф

м. 05.2008
04.05.2008 - Дзукеро. НДК, зала 1. Пенсионерска работа...  Mr. Green Мразя да танцувам между седалките.
16.05.2008 - Кис. Цена - 50 лв. Място - стадион "Академик", Сф
18.05.2008 - Кайли Миног. Цена - 35-50 лева. Място - стадион "Локомотив", Сф
24.05.2008 - Сайпръс хил. Цена -още не е обявена. Място - Зимен дворец, Сф (концертът още не е потвърден официално)

м. 06.2008
постнооооооо
11.06.2008 - Марк Нофлър. НДК, зала 1. Отново пенсионерска работа...  Mr. Green

м. 07.2008
04.07.2008 - Деф Лепард, Дейвид Ковърдейл. Цена - 40 лв. Място - стадион "Академик", Сф
12.07.2008 - Министри. Цена - 25 лв. Място - зала Христо Ботев, Сф
25.07.2008 - Металика. Цена - 50-60 лв. Място - стадион "Васил Левски", Сф. Животът вече има смисъл  Mr. Green
27.07.2008 - Лени Кравиц. Цена - 55 лв. Място - стадион "Академик", Сф

Айде, вие сте.



# 1
  • на село
  • Мнения: 830
Само за концертите в София ли става въпрос?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
pachikrak , браво за темата!  Peace

Аз лично, за 18.05.2008 имам билет отдавна.
Ще си взема и за 04.07.2008г.

За тази година, засега /ако не се появят нови/ - толкова.  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 401
Ловеч  free
7 май - Ace of bace
10 май - Twisted sister
11 май -  WASP
18 април -  Kamelot, зала Хр. Ботев

# 4
  • Мнения: 799
Само за концертите в София ли става въпрос?

Естествено, че не. Просто така се е получило.
Давайте инфо и за ситуацията в Сърбия, Румъния и Гърция.

Ace of base живи ли са още  ooooh!

А животът ще стане истински прекрасен, ако и Бон Джови потвърдят намеренията си....

# 5
# 6
  • Мнения: 1 937
Давайте инфо и за ситуацията в Сърбия, Румъния и Гърция.
10.07 - Nightwish - Нови Сад, Сърбия - EXIT Fest
13.07 - Sex Pistols - Нови Сад, Сърбия - EXIT Fest

# 7
Ловеч се превръща в една континентална Каварна Simple Smile Само дъртаняни, че и фрии Simple Smile

За Металика и Лени имам билети.

# 8
  • Мнения: 649
На 18.05.2008 съм там. Сигурна съм, че ще направи голямо шоу,като Джордж Майкъл

# 9
  • Мнения: 1 243
Ние сме на:

* 10-11 май - Ловеч
* 4 юли - Whitesnake / Def Leppard
* 5 - 6 - 7 юли - Каварна: Menowar, Alice Cooper, In Flames, Slayer
* евентуално 25 юли - Металика
* чакаме дата за Бон Джоуви

# 10
  • Мнения: 799
Жозефин, на всичко изброено от мен, без Агностик фронт, Дзукеро и Марк Нофлър.
И Бон Джови, разбира се (ако дайдат, де).
А този петък съм в Блек бокс на някаква пънк история, на която не мога да произнеса името.

Последните 2 години яко инвестирам в култура. Писна ми да купувам печки, дивани, тенджери и тигани.
От догодина - и в пътешествия.
Егати, веднъж се живее...
Само пари да има.
Амин!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 851
Минавам доста рядко, но явно точно на време!
Влизам рязко в темата с лакти!
Така:

Molotov- 11 април - пада се петък, ще ми е интересно да ги видя обаче ако останат пари за тях

Hocico - 12 април - обявиха го днес, страхотен индърстиъл, за съжаление няма да мога да ида, освен ако не преместя празнуването си на рождения ми ден в друг ден.

Agnostic Front - 16 април -  предния път беше купер хардкор касапница, едвам се дишаше вътре, за съжаление сега мястото на концерта е същото аз съм пас тоя път, но който не е ходил - заслужава си

Artmospheric Festival - 1 до 4 май - фестивал за електронна музика в планината, смятаме да ходим, заедно с детето, официален сайт тук: http://www.artmospheric.org/

Twisted Sister - 10 май - безплатен концерт, при това не ги гледах първия път, Ловеч е по-близо от Каварна, там съм

WASP - 11 май- гледах ги два пъти, ама искам пак, ако можем ще останем и за тях

Kamelot - 18 май - всички около мен припадат за тях, аз пък не ги разбирам

Zuccero - 04 май - никога не успях да го харесам - пас определено

Kiss- 16 май - няма начин да се пропусне просто, още едни, които може би за последен път ще ги видим на живо

Kylie Minogue - 18 май- за мен тя е от ранга на Мадона, не бих желала липсата на пари да ми попречи да ида!

Cypress hill - 24 май - това ако е истина, просто ако е истина!!! Трябва да съм там!

Mark Knopfler - 11 юни - недолюбвам Dire Straits, така че нямам място там.

Def Leppard, Whitesnake - 04 юли - умирам зе Деф Лепард, умирам просто!

Manowar - 5 юли - просто ще съм в Каварна по това време, предния път не бях, но са ми детска тръпка още

Alice Cooper 6 юли - има концерти, които съм пропуснала и се броят на пръстите на ръката ми, ТОВА е един от тях! Ще съм залепена на оградата в Каварна както бях на Били Айдъл!

In Flames, Slayer - 7 юли - първата група е невероятна, а на втората не можах да ида на първия им концерт, защото бях в напреднала бременност! Там сме!

Ministry - 12 юли - легендарна група, след издаването на официално последния им албум, последен концерт - чакавм с нетърпение!

Metallica - 25 юли - концерт на Националстия стадион! Най-вече заради това съм на тревата! Да живее рока!

Lenny Kravitz - 27 юли - ако трябва да избирам дали да ида на Кайли или на него - той остава на заден план. Още нямам билет за него концерт, надявам се само!

14/15/16 август - Summer Breeze - фестивала в Германия, на който ходя! Влака за Щутгарт ме чака!  Laughing
 
п.п. длъжна съм да не пропусна Iron Maiden на 4 август, в Румъния, на който аз в последния момент се отказах да ходя, но мои приятели ще са там

п.п. полезно инфо за концерти в Турция можете да намерите тук - http://www.biletix.com/index.htm  Wink

п.п. от известните до тук, които изброих, покривам едно 70%, сега се търсят пари за оставащи билети и детегледачка  Sunglasses

п.п. pachikrak, специални поздрави с виртуална биричка!

отчетох се и аз  Hug

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 21:24 от Dragon's Bride

# 12
  • Мнения: 799
Драгонке, имаме 70% съвпадък  Joy
Искаш ли на Кайли да ходим заедно? Че моите хора ме гледат като отровена от както им казах, че възнамерявам да посетя на този концерт.... Доводите ми са същите като твоите - тази жена прави шоу и трябва да се види.
Кажи не съм ли права за Дзукеро и Марк Нофлър?  hahaha

За парите - стиснала съм едни 400 лева, нарочени за култура и не давам на никого да се докопа за тях.
Мъжът ми се отказа от половината концерти заради нов телефон  ooooh!
Егати, трябва да сменя мъжа.

# 13
  • Мнения: 119
На Mark Knopfler ще ходим заедно с родителите на милото и най-вече заради тях.
Иначе на Metallica ще си се размажем яко с група приятели.  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 775
За сега сме на Националния на 25 юли. В момента лобирам за Ловеч и Каварна, но за второто май няма да ме огрее Sad.

Общи условия

Активация на акаунт