По колко пътувате за работа?

  • 4 386
  • 63
  •   1
Отговори
Колко време пътувате до работното си място?Имам вариат за добра работа в съседен град на 40 минути ,но се колебая.Свикнала съм да ми е наблизо работата и незнам как ще се справя с пътуването.

# 1
  • Мнения: 101
Колко време пътувате до работното си място?Имам вариат за добра работа в съседен град на 40 минути ,но се колебая.Свикнала съм да ми е наблизо работата и незнам как ще се справя с пътуването.
хах, аз в същия град пътувам по час и половина в едната посока, общо 3 часа на ден.... не мисли особено много за 40 мин., не е много, ако имаш и собствен или служебен транспорт, а работата е хубава - няма какво да мислиш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 897
Ще се справиш.Когато започнах  първата си работа аз също пътувах от съседен град и разстоянието се вземаше за около 40 минути.Свиква се.
А за град като София например, с огромните разстояния и задръствания - 40 минути път до работното място са си направо бял кахър.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
12-15 минути пеша!  Laughing Sunglasses

# 4
Всеки ден пътувам общо 3 часа, т. е. по час и половина отиване и връщане.

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Около час.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 247
Час пътувам и аз, 40 минути нищо не са, по-важното е как ще пътуваш - с твоя кола или ще зависиш от транспорт. Ако е второто - колко е сигурен и редовен.

# 7
  • Мнения: 5 001
половин час-пеша.....

# 8
  • Видин
  • Мнения: 168
Пътувам по час и половина сутрин и вечер без да броя чакането по спирките докато се прехвърлям.40 мин си е направо кеф,не му мисли ако наистина си заслужава и имаш удобен транспорт.

# 9
  • Мнения: 606
Около 25 мин.
Веднъж когато копаха нещо в най-подходящото време, стигнах от Драгалевци до Хладилника за час и полвина.
Веднъж пътувах 3 часа от Ц. Гара до Студентски градна първа скорост, (бяха затворили всичко заради някакви колоездачи) и изгорих бензин за 50 лв. сипан преди да тръгна. Това беше реален разход от около 250 литра на 100 километра.
София....
И по-зле ще става, спокойно!

# 10
  • Мнения: 2 197
Винаги съм работила на места, до които се стига пеша (е, за около10-15 минути).
Но пък 40 минути не е кой знае колко много като знам тук как се пътува по градския транспорт особено при лошо време.

# 11
  • Мнения: 3 453
8-10 минути с кола.На околовръстното съм, на пеша няма как Laughing

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
3мин 48 сек. от врата на нашия блок до офиса ... пеша. 5 мин с кола.

# 13
  • Мнения: 417
Пътувах 3ч Shockedи то със служебен транспорт.Моят съвет е ако работата си заслужава това да не те спира.Успех  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 903
Около 10 мин пеша, но не бих се колебала да пътувам 40 мин, особено ако имам кола на разположение и не се налага да вися по спирките на градския транспорт.

Общи условия

Активация на акаунт