обувки за прохождане

  • 7 697
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Моля ви обяснете ми какви обувки мога да купя за прохождане? Само буйките на КК ли стават? Много съм 'боса' в тази тема....
предварително благодаря!!!!

# 1
  • Мнения: 2 478
Ортопеда каза:"Всички обувчици,на които им се огъва подметката са подходящи,но без тези измислени ортопедични стелки"
Каза също така ако е топло е най-добре детето да проходи босо или по чорапки.
Синът ми започна да прави първите си крачки през есента и зимата и по тази причина ползвахме тези толкова грозни обувки на КК(без стелките)

# 2
  • Мнения: 9 973
аз знам за КК,капчица....
Каза също така ако е топло е най-добре детето да проходи босо или по чорапки.
ние сме август-лятно бебе
как така босо?няма ли да се разрани

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 854
И мен това ме вълнува. В един магазин питах за буйки и те ми предложиха само тези на Колев и Колев. Добре, че нямаше нашия номер и не ги купих. Гледах в Часът на мама, казаха, че обувчиците трябна да им се огъва подметчицата и петичката да се придържа здраво. Но една позната водила бебето си по много специалисти, че имаха проблем, и всички те и казали, че е най-добро босичко да си проходи. Добре, че идва лято, та ние ще се мъчим така, по чорапки да проходим. Успех!

# 4
# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И мен ме вълнува темата, затова ще следя. Peace

# 6
  • Мнения: 506
обувки с твърда пета ,а босото ходене е за безопасните места/напр.в къщи/

# 7
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ние сме проходили с буйките на Колев и Колев. Никакъв проблем.

# 8
  • Мнения: 1 243
Ние сме проходили с буйките на Колев и Колев. Никакъв проблем.

И ние така Peace

# 9
  • Мнения: 1 477
Ние сме проходили с буйките на Колев и Колев. Никакъв проблем.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 908
Босо в къщи-как ще го пуснеш навън босо?За навън обувката да има твърда висока пета и подметката да се огъва лесно,без усилие.Отпред да има един палец пред пръстите разстояние.Най-добри за  ходене въобще са гуменките и маратонките-те са най-гъвкави и меки.А за прохождане някои казват,че добри са всички буйки,понеже са мекички отдолу и стават за навън.Ние проходихме с Колев и Колев,но не съм много доволна,след това не съм купувала от тях повече,отделно,че е обирджийска история техните обувки откъм цени-не всеки може да си позволи на всеки 2-3 месеца да дава такива пари.

# 11
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
В къщи - по чорапи. За навън някои удобни маратонки или гуменки като за начало е най-добре. Както са написало момичетата  - подметката да се огъва лесно, но отзад крачето да е захванато стабилно. Аз лично не намерих обувки, които да отговарят на този критерий. Или са като дърво подметките или са напълно меки, тоест с нестабилно захващане. Аз предпочетох варианта за меки обувки. Детето си ходи с тях нормално, удобно и е, докато с твърдите подметки пада постоянно

# 12
  • Мнения: 2 960
Ние сме проходили с буйките на Колев и Колев. Никакъв проблем.

идеални обувчици Peace

# 13
  • Мнения: 1 091
Аз също преди една седмица купих буйки за прохождане.И купих на марката 'беко'.Същите са като на КК само,че цената е по-приемлива.Не мисля,че заради едната марка трябва да изръся един куп пари. Peace

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние сме проходили с буйките на Колев и Колев. Никакъв проблем.

идеални обувчици Peace

  Ъъъъъъ,само аз ли не ги харесвам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт