Порт-бебе вместо зимен кош

  • 3 176
  • 13
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 698
Как мислите-дали порт бебето може да замени донякъде зимния кош? Thinking

Това например може да се сложи в комбинираната количка за допълнително уплътнение , без да я прави много тежка.
Има и по-симпатични по магазините Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 428
Ами според мен може  Peace Те също имат твърдо дъно и са доста затворени. Единсвено не може да се сложи с лице към майката, ако самата количка не позволява такова въртене.
И порт-бебе не може да ползваш лятото, докато коша за новородено може.

# 2
  • Мнения: 466
И според мен може да се ползва и целта му е точно такава, че да се сложи срещу майката. Маха се сенника на количката, понеже като виждам това, което си дала като снимка има сенник  и се поставя върху седалката. Ако е порт бебе без сенник си използваш от количката. Единствено , че наистина през лятото малко ще му е топличко на бебето.

А тези зимни кошове, които много мами ги наричат, те са за всички сезони.

# 3
# 4
  • Мнения: 748
може. Peace
през лятото просто няма да го затваряш отгоре. на това, което си показала май изцяло се маха покривалото или поне така ми изглежда newsm78.

# 5
  • Мнения: 1 240
Да, може. Аз изкарах цяла зима (миналата) само с порт бебе. Пролетта бяхме вече с лятна количка.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 698
Аз все още не съм се оборудвала , но ми се струва , че ще е доста удобно до го извадиш и да го носиш-примерно да влезеш в някои магазин.
И наистина може да си го обръщаш в количката ,като и свалиш сенника-то нали си има.
И пак да кажа кооооооооолко е по леко

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Може и е доста удобно. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 43 904
може, но зависи от сезона....а щом си с комбинирана количка, тя ще има пълно легнало...това за какво ти е?
а и още нещо - ако няма нещо отпред това порт бебе може по едно време да се изтърси барабар с пълнежа си от количката.....

# 9
  • Мнения: 6 438
Може,аз съм ползвала порт бебето,когата Алекс се роди та чак докато започна да сяда в количката.Но нашето нямаше сенник отгоре-слага се направо в количката. Peace
може, но зависи от сезона....а щом си с комбинирана количка, тя ще има пълно легнало...това за какво ти е?
а и още нещо - ако няма нещо отпред това порт бебе може по едно време да се изтърси барабар с пълнежа си от количката.....
Точна  в нашата,ако го нямаше порт-бебето бяхме на земята.Трябваше да го връзвам с колани,но не ми се видя хич удобно.А и отделно самото порт-бебе има едни колани,които се закрепят към количката. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 43 904
нашето нямаше никакъв колан....но първата количка бешше добре окрепена от пред и нямаше как да падне....Wink ама например от втората щеше да е директно на земята...да не говорим за тези без борд...ама явно зависи от количката и портбебето...за мен беше някакво напълно безмислено нещо..точно 2 пъти съм го ползвала....

# 11
  • Мнения: 6 438
Да,явно си зависи от модела на количката. Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В момента ползвам точно порт бебе вместо "зимен" кош и съм доволна. Закътано му е на бебето и не духа от никъде, леко е и има колани за закрепяне на самата количка, но за лятото няма да става защото бебето ще се свари вътре.

# 13
  • Мнения: 7 605
И аz бях с порт бебе вместо zимен коШ и то дори преz лятото, няма никакъв проблем  Peace  Дори ми го препоръ4аха zа лятото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт