Есберитокс Н

  • 1 999
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Детето ми е на 1,9 г и от един месец е на ясла, като за тоси месец вече иамаме едно боледуване. Педиатърката ни препоръча да даваме есберитокс н на капки по 15 капки два пъти на ден в продължение на един месец и след това месец почивка. Въпроса ми е към ползвалите този имуностимулатор, в каква схема го давахте на децата си и имаше ли ефект.Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не помня вече схемата, но докато го давах на дъщеря ми, не боледува нито веднъж за 3 месеца, като през това време ходеше на градина. Аз съм много доволна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз давах 3*10 капки на ден-3 месеца.Имахме настинки през този период,но като го свършихме след 3 дни беше с бронхит.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давала съм Есберитокс само като е била болна. Доволна съм.

# 4
  • Мнения: 516
Давала съм и на двете си деца, на сина ми помня 3 пъти по 13 капки на ден. Не мисля ,че имаше ефект при дъщеря ми.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Давал съм тези капки по същата схема като вашата,но не помогнаха на детенцето ми,тъй като се оказа, че има възпалена и уголемена трета сливица.

# 6
  • varna
  • Мнения: 404
давала съм го 2 пъти по 15 капки.Ефект не съм забелязала да има

# 7
  • sofia
  • Мнения: 56
аз го давам сутрин по 10 капки преди да тръгнем на градина много съм доволна от него детенце не ми се е разболявало

Общи условия

Активация на акаунт