Някой ползвал ли е тези новите памперси ''Sleep and play''?

  • 4 378
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
В Сливен не мога да ги открия никъде,а искам да ги пробвам.Ползвали ли сте ги?

# 1
  • Мнения: 9 973
не,не вярвам на памперс Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 841
Отвратителни са, бих ги сравнила с най-обикновена превръзка!

# 3
  • Мнения: 4 753
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273535.0
Ето в тая тема се обсъждат точно тези памперси.... аз ги ползвам вече една седмица и съм много доволна.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също съм много доволна от тях. Ползвам ги от около седмица и досега не са пропускали нощем. Дори и за през деня съм ги слагала - за 2-3 часа.

# 5
  • София
  • Мнения: 362
Никак не съм доволна.  Naughty

# 6
  • Мнения: 770
И аз съм доволна, само че нещо трудно ги намирам. Peace

# 7
  • Мнения: 192
не,не вярвам на памперс Peace

и аз трябваше така да направя.
Преди време се изрина от бат фреш-а, сега от слип енд плей.
На всичкото отгоре тоя т.нар. аромат ми е ужасно противен. Той е и причината за обривите вероятно.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 10:45 от facE Off

# 8
  • Мнения: 4 668
За мен по - добри от Памперс няма !
Новите също са страхотни  Peace

# 9
  • Мнения: 937
Да кажа и аз преди да се появят слип и плей бях попадала на памперси с ластичета при лепките, но в зелените пакети си бяха - бях страшно доволна адски са готини и като се появиха тези си помислих че са от тези с ластиците и много се зарадвах, но уви не бяха и затова си се върнах на зелените пакети с надежда че пак ще попадна на тези с ластиците...

# 10
  • Мнения: 105
Понякога пропускат, но пък за сметка на това са на добра цена и може да се сменят по-често.

# 11
  • Мнения: 4 668
Аз ги ползвам само за спане , защото през деня сме без памперс . не е истина какво количество се изпикава сутрин след събуждане  Mr. Green Никога не са ми пропуснали  Peace

Ако ви пропускат най - вероятно вече сте за следващия размер.

# 12
  • Мнения: 476
Да кажа и аз преди да се появят слип и плей бях попадала на памперси с ластичета при лепките, но в зелените пакети си бяха - бях страшно доволна адски са готини и като се появиха тези си помислих че са от тези с ластиците и много се зарадвах, но уви не бяха и затова си се върнах на зелените пакети с надежда че пак ще попадна на тези с ластиците...

Хъджис са с такива ластичета, щом ти харесват - пробвай тях!

А от Слип едн плей не съм доволна изобщо. Наистина са като обикновена дамска превръзка.  Купих голям пакет и се чудя какво да го правя сега  Naughty

# 13
  • Мнения: 2 231
не,не вярвам на памперс Peace

и аз трябваше така да направя.
Преди време се изрина от бат фреш-а, сега от слип енд плей.
На всичкото отгоре тоя т.нар. аромат ми е ужасно противен. Той е и причината за обривите вероятно.

 Peace Продължаме да сме си с Хъджис. Тези на Памперс са по-ефтини, и по -тънки. Не пропускат, НО нямат ластик и дупето на бебка се изрина само от първите няколко пробни   Mr. Green

# 14
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Взех 5 бр. за проба, но сега като чета се страхувам бебка да не изрине, защотое  с по-чувствителна кожа.  

Общи условия

Активация на акаунт