Имам проблем с Бит Комет

  • 1 302
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Много странно,от днес не мога да изтегля нищо с бит комет.Бях с версия 0.99,смених я на 0.70 и пак не мога да тегля.Имал ли е някой този проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 154
Аз имах същия и не можах да го реша. Смених Бит Комета с Микро торент.

# 2
  • Мнения: 2 161
О,много ме разтревожи.Досега съм била само с Бит Комет,но ако трябва,ще го сменя.

# 3
  • Мнения: 1 992
Сменяй го, той по принцип е тежък. Аз съм с този. Изключително лек и бърз.

# 4
  • Мнения: 2 161
Изтеглих го този и го инсталирах,обаче:
пак не мога да тегля,чукам върху заглавието,а нищо не ми излиза.Как се тегли с тази програма?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
появяват ли се в списъка за теглене?

# 6
  • Мнения: 212
Много странно,от днес не мога да изтегля нищо с бит комет.Бях с версия 0.99,смених я на 0.70 и пак не мога да тегля.Имал ли е някой този проблем?
Аз си тегля без проблем с Кометата. Ти от кой сайт се опитваш да теглиш. Да не би сайта нещо да е прецакан

# 7
  • Мнения: 1 992
Отиваш на торент файла и десен бутон му даваш save target as. Като се изтегли, отиваш в торент клиента и под файл има една иконка с +, натискаш там и ти излизат торент файловете, които си изтеглила. От там избираш желания файл.
Може да го заредиш и от трансферите, даваш му open и избираш да го отвориш с utorrent.

# 8
  • Мнения: 2 161
Там е работата,че нищо не се появява.Са не би да трябва да направя някакви настройки?

# 9
  • Мнения: 2 161
Много странно,от днес не мога да изтегля нищо с бит комет.Бях с версия 0.99,смених я на 0.70 и пак не мога да тегля.Имал ли е някой този проблем?
Аз си тегля без проблем с Кометата. Ти от кой сайт се опитваш да теглиш. Да не би сайта нещо да е прецакан
Аз тегля  с бит комет откакто има торенти.От замунда,арена и тн.

Криста,сега ще пробвам.

# 10
  • Мнения: 212
Не се занимавай с други програми. Цял свят си тегли с Кометата и тя си работи чудесно. Кажи от кои сайтове не можеш да теглиш

# 11
  • Мнения: 2 161
Нали ти казвам?От всички сайтове тегля.Не става.
Сега заредих един филм в новатга програма.Обаче ми излиза една червена стрелкичка надолу и пак не тръгва.

# 12
  • Мнения: 2 631
Аз също тегля с кометата и нямам прболем.
Пробвай да изтеглиш някой масов филм, с повече пиъри, сийдове и прочее връзки...
Може просто да уцелваш торенти без връзка.. затова да не тръгва..

# 13
  • Мнения: 2 161
Хора,тегля филми през торент откакто съществуват торенти.разберете,че наистина не мога да тегля в момента с бит комет.

# 14
  • Мнения: 212
Както каза Кафе може наистина в момента торента който искаш да теглиш да няма сийдъри и затова да не започва свалянето. Изчакай малко. На мен ми се е случвало да няма сийдъри по цял ден за някой по-рядък филм

Общи условия

Активация на акаунт