Къде в Плевен шапка за плуване ?

  • 2 188
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
В градината на Криси има басейн и ще почват да водят децата на плуване, само че искат да са с плувни шапки, а аз идея си нямам от къде мога да намеря.
Ще съм  много благодарна, ако някоя мама знае от къде може да си купим   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 196
Питай в Плевенската тема, там е по-вероятно да ти отговорят   Peace
Провери по спортните магазини  Peace

# 2
  • Мнения: 5 255
Провери в магазините за Левче - има латексови - универсален размер  Peace

# 3
  • Мнения: 356
Благодаря за отговорите  Hug   bouquet  Hug
Иска ми се да е по-качествена и хубава, че като знам колко много скубят, а госпожицата е с тооооолкова дълга коса...  ooooh!
Няма значение колко ще струва, само да е качествена  Peace

# 4
  • Мнения: 5 255
Ти си знаеш, но тези са 1:1 само дето нямат фирмен надпис  Peace

# 5
  • Мнения: 353
За съжаление не мога да ти отговоря къде, но бих те посъветвала да и вземеш платнена шапка за плуване /като на професионалистите  Wink/. Страшно е удобна, материята е като на банските /микрофибър ли се води  newsm78/ и изобщо не скубе и не стяга. По принцип ги има в различни цветове и струват 10-15 лв., аз моите съм ги купувала от спортни магазини.

# 6
  • Мнения: 356
За съжаление не мога да ти отговоря къде, но бих те посъветвала да и вземеш платнена шапка за плуване /като на професионалистите  Wink/. Страшно е удобна, материята е като на банските /микрофибър ли се води  newsm78/ и изобщо не скубе и не стяга. По принцип ги има в различни цветове и струват 10-15 лв., аз моите съм ги купувала от спортни магазини.


Благодаря за отговора   bouquet
Предполагам, че платнените са по-удобни за слагане, защото няма да скубят, но няма да могат да предпазят косата от мокрене, а това е идеята.Трябва ми за бесейна в детската градина на Криси, а там децата като си намокрят косите едва ли ще има някой, който да има време и неври да ги суши после.
Аз си поръчах от един он-лайн магазин тази шапка http://www.esport.bg/rw/items/301601-junior-swim-set.html
без очилата, само шапката.Днес трябва да пристигне и се надявам да е хубава  Peace
Бладогаря на всички, които се включиха в темата и се опитаха да ми помогнат.
БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet  Heart Eyes   bouquet

# 7
  • Мнения: 353
Според мен идеята не е да не се мокри косата, а да не падат косми в басейна, защото задръстват филтрите. Като малка и аз ползвах гумена и пак ми беше мокра косата.
Дано шапката е хубава и ви свърши работа.

# 8
  • Мнения: 315
Шапки за плуване в Плевен има в спортния магазин до гарата, макар, че и аз преди да разбера си поръчах online. Хубаво е да си вземете очила и щипка за нос - много по-лесно ще е за детето да се научи да плува ако не му люти на очите от препаратите в басейна.
В коя градина в Плевен има басейн? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 196
Хайде плевенски мами, заповядайде в Плевенската тема

# 10
  • Мнения: 356
Шапки за плуване в Плевен има в спортния магазин до гарата, макар, че и аз преди да разбера си поръчах online. Хубаво е да си вземете очила и щипка за нос - много по-лесно ще е за детето да се научи да плува ако не му люти на очите от препаратите в басейна.
В коя градина в Плевен има басейн? newsm78


Благодаря ти за инфото, но за сега няма да имаме нужда от очила и щипка за нос.
Ще са на плуване само в петък и то за около половин час - колкото са се понамокрят и поцапат във водата.
А басейн има доколкото знам само в градината на Криси - Юнско възстание.Намира се зад училище Хр.Смирненски, отзад в паркчето.
Тя има басейн от много отдавна - още от моето детство - аз съм била на градина там, но едва сега са решили да го оправят, да го пълнят и да водят децата.Надявам се да се окаже добра идеята, да няма инциденти и децата да не се разболеят  Praynig  Peace

Общи условия

Активация на акаунт