Харесах лятна количка без борд. Проблем ли е?

  • 684
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Здравейте.
Голямо гледане падна: тази тежка, онази скъпа...
Харесах една, но тя е без борд. Детето е на година и месец.
Досега бутах тежка, комбинирана, с борд. Не знам доколко е бил удобство, защото Мария много -много не се ползва от него.
Споделете. Нужен ли е борд за толкова голямо дете?

# 1
  • Мнения: 9 814
Зависи от детето, щом казваш, че не се е възползвала много до сега вземи без борд. Peace

# 2
  • Мнения: 2 197
Ами не е кой знае колко удобен.Нашия сме го ползвали само веднъж като масичка за хранене, когато бяхме в един хотел с ниски дивани и с борда ми беше по-удобно. Иначе много по-лесно се слага детето ако борда го няма. Да не говорим, че при големите деца той ги ограничава допълнително. Особено като проходи стабилно, защото ще се возите 20 метра после ще иска да ходи или да бута количката или нещо друго.
Така че - давай смело.

# 3
  • Мнения: 4 451
Аз ползвах количка без борд и бях много доволна. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Зависи как си свикнала.Щом не си го ползвала до сега не виждам проблем.Моята е с борд и ми е много удобен.Всичко е въпрос на навик и на свикване според мен. Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
аз на тези бордове не вярвам.....

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Нашата също е без борд.Удобна ни е много и не мисля,че ще е проблем липсата на борд.

# 7
  • Мнения: 568
Не е проблем, само винаги трябва да е добре закопчан бебокът, бордът е допълнителна пречка ако реши да скача от количката, макар и не много надеждна.

Общи условия

Активация на акаунт