Слънцезащитно масло за новородено

  • 5 922
  • 27
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте мамчета! Hug
Моля да споделите според вас кое слънцезащитно масло е най-подходящо за новородено?
Благодаря ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Доколкото си спомням,почти всички слънцезащитни продукти са за над 6 мес.Май на новородено не се слага.

# 2
  • Мнения: 2 936
ето страницата на Чико ,може да се слага на новородено  Peace

http://www.chicco.bg/catalogs/cosmeticsAll.pdf на 14 стр. са слънцезащитните продукти!

# 3
  • Мнения: 200
Само на Чико стават за новородени,дръгите бебешки кремчета са след 6 мес.

# 4
Ние ползваме на чико-фактор 50+,чувала съм добри отзиви и за seba med. Rolling Eyes

# 5
Май някои се заблуждава,че на новородено не се слага слънцезащитен крем!ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е ДОРИ В МОМЕНТА КОГАТО СЛЪНЦЕТО НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА СИЛНО.

# 6
  • Мнения: 622
Когато дъщеря ми беше на 3 месеца ходихме в Гърция на море и педиатъра ми препоръча да я мажа с Microsun baby струва 19лв. Peace

# 7
  • Мнения: 62
Ние също ползваме Microsun baby по препоръка на дерматолог,със сигурност става за новородени.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 088
Доколкото си спомням,почти всички слънцезащитни продукти са за над 6 мес.Май на новородено не се слага.

Така е. А ти къде ще го водиш това новородено, че ще го мажеш???? На плаж ли....
Иначе най-добрите са микросън на дейлонг и мустела, но по-добре да е след 6-тия месец, а до тогава на сянка, а в жегите в къщи....

# 9
  • София
  • Мнения: 44 088
Май някои се заблуждава,че на новородено не се слага слънцезащитен крем!ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е ДОРИ В МОМЕНТА КОГАТО СЛЪНЦЕТО НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА СИЛНО.
Не се слага защото новороденото не би трябвало да се излага на пряко слънце, а и тези кремове пречат за естественото приемане на вит. Д....

# 10
  • Мнения: 1 979
Ползвала съм на Мустела 50+ горе-долу от 3 месечна възраст на бебето.

# 11
  • Мнения: 148
Аз съм нмного доволна от Чико50+,малко трудно се размазва,но иначе върши идеална работа newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 2 734
Май някой не е информиран достатъчно дали се слага или не се слага...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 43
Благодаря за отговорите.
Мисля да го ползвам когато излезем за първи път на разходка. Нали ще бъде с много нежна кожа и затова...
Но последно не разбрах дали се слага или не се слага от 1-2 месеца, защото тогава ще бъде точно юни-юли.

# 14
  • Мнения: 11 003
Миналото лято ползвах Чико 50+ за дъщеря ми. Не ми допадна много, понеже се разнася трудно и стои като намазано с бяла боя, но друго подходящо за бебе под 6 месеца не открих тогава.
С него й мажех предимно ръцете и краката, а лицето й го засенчвах с чадъра и сенника на количката.

Общи условия

Активация на акаунт