Кръв след акото при момче на 3г 4м

  • 564
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Вече 4 пъти след изхождане има ясна кръв след акото. Кожичката при ануса не е цепната, според мен идва отвътре. Не сме яли нещо грубо. Според педиатърката е нормално след прекарана инфекция (лошото грипче ни повтори), но на мен ми е притеснено и малко страшничко. При вас случвало ли се е? Някой може ли да ми даде съвет?

# 1
  • Мнения: 200
При големия ми син се е случвало един път,но беше с разтройство .Повтри се 2-3 и се оправи.
Щом лекар ти казва че е нормално не се притеснявай,изчакай ден ,два и ще се оправи.

# 2
  • Мнения: 25 568
За твое успокоение може да го заведеш при детски хирург да провери за хемороидче.

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На нас ни се  е случвало,но когато акото е много твърдо обикновенно след като е пила антибиотик.Щом лекарката ти е казала изчакай малко и дано всичко е на ред.

# 4
  • Мнения: 485
С моя син имахме проблем като беше на 3 години. Тогава педиатърката каза,че щом кръвта е светла,значи не е от червата,а някъде около анусчето,но от вътрешната страна са били по-слаби стеничките и когато детето се е напъвало се е спукал кръвоносен съд.Едвам издържах нощта и веднага го закарах на детски гастроентеролог-изписа ни някаква рецепта с глицерин,акотата ме станаха меки и оттогава не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт