желая ви успех от все сърце!!!!!!!!!!!!!

  • 1 723
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Здравейте на всички,които посещавате този подфорум.Нямам молба или питане,а просто искам да ви кажа,че ние,които не пишем тук сме съпричастни към вашите проблеми.Често чета тук,но не пиша и ето днес реших да ви кажа,че аз съм с вас Hug

            Пожелавам успех на всяка една от вас и дано вашите мечти се сбъднат!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 1
  • Мнения: 611
Много мило си го казала , благодаря ти  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 201
И аз благодаря..от сърце!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 197
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ!!! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 539
Много благодаря  Hug   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Деси, благодаря за подкрепата! Не можеш да си представиш какво е за нас този форум и колко много ни помага.

# 6
  • Мнения: 616
Много благодаря за хубавите думи   Hug   bouquet

# 7
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ами и аз тогава да кажа момичета, че съм с вас, подкрепям ви, радвам се много на всяка, която види двете чертички, вълнувам се, когато имате симптоми преди датата и така с всичко, чак понякога ме хваща луда мания за второ. Обичам ви, с вас съм   bouquet

# 8
  • Мнения: 160
 smile3525 Благодарим за подкрепата!

# 9
  • Мнения: 444
Благодаря Ви момичета!!! Много е мило!!!!   Hug  bouquet

# 10
Наистина е по-леко когато знаеш, че в трудните моменти не си сам!
А този форум е идеалният приятел да споделиш тревогите си, които в ежедневието малко хора биха заинтригували истински!   typeuu

# 11
  • Мнения: 551
Деси и Зузи благодаря ви за топлите думи   bouquet
Много гуш  Hug Hug Hug от мен

# 12
  • Мнения: 674
Благодаря и дано пожеланията ви в най- скоро време станат реалност Praynig  bouquet

# 13
  • Мнения: 232
Много благодаря за топлите думи,защото такива неща стоплят сърцето ми и ми дават кураж да продължа напред,да не се отчайвам,да не се отказвам!Благодаря!!!  bouquet

# 14

Общи условия

Активация на акаунт