Минавам на диета-цял ден САМО на вода

  • 6 117
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
.....и така докато не отслабна   newsm45
Cry Cry Cry Cry писна ми да съм дебела Cry Cry Cry Cry
Не се харесвам изобщо така. Немога да чакам повече,ако ще да почна да припадам по улиците  Cry Cry Cry Cry
Нз защо го пиша това сега,може би да ми олекне малко защото лежа в леглото и се обвинявам как може да съм такава.  Cry Cry Cry Cry Cry
Ако искате истриите я темата може да ви пиша някои ден ако оживея!  Confused Cry Confused Cry newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 1
  • Мнения: 6 958
Аничка това, което си решила да предприемеш е напълно безрасъдно.  Naughty Особено това, че с риск дори да припаднеш някъде ти не се притесняваш за здравето си... Един ден на вода по време на лунуване или не - да приемливо е, но дни на вода с неопределен край това е пагубно за организма... Ясно искаш да отслабнеш и то бързо, но с цената на какво? Не те знам колко имаш да сваляш, няма да е зле да кажеш и разбери едно тук има хиляди момичета като теб, за това сме тук всички заедно, да се подкрепяме, да си даваме съвети за диети и други, но недей да изпадаш в крайности!!! Разгледай различните режими тук и избери най-подходящия за теб. И аз съм имала ''такива изблици на мисли'' като теб, но това не е трайно, а крайно решение!!! Не ти пише някоя ''хилка'', а човек който има реално погледнато около 45 излишни кг. (вече около 25). Предлагам ти да се захванеш с някой режим, а ако целиш бързо отслабване и след като смяташ, че можеш да издържиш само на вода, то можеш да преминеш на по олекотения режим Плодове и чай с мед... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273547.0

И не забравяй едно, не си сама в тази трудна борба!  Hug

# 2
  • Мнения: 958
Такааа, прочетох поста ти, прочетох, че си на 14години newsm78Няма да се карам Laughingмомиче, вземи се по-сериозно, не прави глупости, защото организма ти сега расте.Видях те в безвъглехидратната диета, бих казала, че едно меню на салати и протеини, каквото е в безвъглехидратната диета е подходящо за възрастта ти, ако добавиш и някой плод, а може и филийка зърнен хляб до обяд, и спортувай, запиши се на аеробика, или на хип хоп, латино танци, каквото ти харесва, всички момичета обичат да танцуват, а ако се движиш, ще постигнеш каквото искаш, на твоята възраст и най-малкото движение ще ти се отрази на фигурата веднага.Но не си прави експерименти с гладни диети, послушай старило и патило Laughing

# 3
  • Мнения: 8
ANI AZ TE POZNAVAM! NE SI SASIPVAI ZDRAVETO SHTE SAJALIAVASH - NO DANO NE E KASNO. A PAK AKO RAZBERE MAIKA TI KAKVO PRAVISH NAPRAVO SHTE PRIPADNE. TRIABVA DA ZAPO4NESH DA SE HARESVASH ZASHTOTO TI NE SI DEBELANA DO KRAINOST. POVE4E OT 3-5 KG NE SA TI V TOLKOVA GOLIAMA TEJEST.  POVIARVAI MI AZ TE HARESVAM .

# 4
  • Мнения: 2 492
ANI AZ TE POZNAVAM! NE SI SASIPVAI ZDRAVETO SHTE SAJALIAVASH - NO DANO NE E KASNO. A PAK AKO RAZBERE MAIKA TI KAKVO PRAVISH NAPRAVO SHTE PRIPADNE. TRIABVA DA ZAPO4NESH DA SE HARESVASH ZASHTOTO TI NE SI DEBELANA DO KRAINOST. POVE4E OT 3-5 KG NE SA TI V TOLKOVA GOLIAMA TEJEST.  POVIARVAI MI AZ TE HARESVAM .

Ани пишеш и си отговаряш от един и същи ник .  Laughing
Ми виж добри неща си казваш .  Wink
Права си , за няколко кила отгоре чак на вода няма смисъл .
Я отиди при каките в Дюки или в някоя друга тема , те ще ти кажат какво да си хапваш .  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 6 958
ANI AZ TE POZNAVAM! NE SI SASIPVAI ZDRAVETO SHTE SAJALIAVASH - NO DANO NE E KASNO. A PAK AKO RAZBERE MAIKA TI KAKVO PRAVISH NAPRAVO SHTE PRIPADNE. TRIABVA DA ZAPO4NESH DA SE HARESVASH ZASHTOTO TI NE SI DEBELANA DO KRAINOST. POVE4E OT 3-5 KG NE SA TI V TOLKOVA GOLIAMA TEJEST.  POVIARVAI MI AZ TE HARESVAM .

Това по всяка вероятност е някой близък на Ани, използващ същия компютър след нея, като паролите и лога са се запаметили... Кой знае...

Такааа, прочетох поста ти, прочетох, че си на 14години

Това не го знаех...

Аничка едно ще ти кажа, заради глупави и пагубни диети за няколко кг. на 14 години, недей да рискуваш да си 100 кг. и повече на 20 години! Не ти говоря приказки от Хиляда и една нощ, това което искаш да направиш, дано не си го направила  Praynig води точно до това... Confused

Кажи какво стана с теб, как се чувстваш, по-добре ли си?   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 950
Напълно съм съгласна с изказаните мнения ! Повече от един ден на вода е абсолютно неприемливо дори и за мен, а камо ли за един израстваш организъм. Не бих искала да давам наставления, но във форума има много диети, които имат много добри резултати , а храненето е добре балансирано.

А и освен това, Ани, ти все още си в тази възраст, когато теглото ти не е краййно утвърдено - от собствен опит ще ти кажа - аз в 8 клас бях 57 кг , а в началото на 9 клас  - 50 кг единствено с малко ограничаване на хляба и тестените храни и сладкото и ежедневна аеробика.  Сега си мисля, че това може и да е било напълно естествена промяна при ммен в следствие пубертета  newsm78 Така че недей да рискуваш да си увредиш организма, а и много важно е да се харесваш каквато си и да имаш самочуствие - толкова хубави неща са пред теб!  Hug Hug  Hug

На края ще ти кажа, че тези кг дето си личи от линийката ми , че имам да свалям са ми последица от две бременности и куп неправилно проведени диети с йо-йо ефект.  Embarassed

# 7
  • Мнения: 831
само с водааааа #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт