Спешно, кола маска !

  • 1 566
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета, местя се в София да живея, та ми трябва добра козметичка за кола маска-триъгълник в района на "Хаджи Димитър" или поне центъра. Моля ви, препоръчайте някоя на някакви разумни цени, че в чудо се виждам  Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 1
За този р-он не знам  newsm78Моята е на ул.Златовръх в кв.Лозенец.Триъгълника само е 10лв.Много е добра-ползвам я вече почти 10год. Но моя позната не я хареса.....така, че всичко е относително.
Иначе из центъра има толкова много козметички, просто пробвай и ще откриеш своята.

# 2
  • Мнения: 29
Според мен трябва да ни кажеш какво точно търсиш, защото аз съм ходила при 3 различни. Тази, при която ходя в момента е доста бърза- за 10 мин си напълно готова и затова я предпочитам. Мисля, че при нея ме боли най- малко, а и като отбележим факта, че приключва толкова бързо- това е мястото за мен. Друга, при която съм ходила, но само 1 път, беше доста внимателна, но се мота половин час и освен, че се чувствах неудобно според мен това си удължава агонията. Ако искаш аз мога да ти препоръчам тази, бързата Wink.

# 3
  • Мнения: 2 229
В Хаджи Димитър съм ходила при 2, от едната не съм доволна, защото винаги оставаха косъмчета, които НЕ махаше с пинсета. Другата е по-добра, бърза е и маха всичко, ако искаш ще ти дам телефона и адреса на лични.  Wink

# 4
  • Мнения: 2 039
Момичета, моля ви, дайте още координати  Praynig Трябва ми козметичка за кола маска, която да е съгласна да те приема на 2 седмици !!!!!!! Вече се отчайвам  Sad Cry

# 5
може ли и на мен да дадете номер и адрес на някоя от бързите Simple Smile понеже и аз неискам да седя по 30-40 мин в неудобното положение!мерси предварително -целувки на всички

# 6
  • Мнения: 263
Моята е супер! 10години ходя при нея! Само, че трябва да я питам приема ли още клиенти, защото при нея е фул! Confused Иначе като каже ще ти пиша на лични телефона! В центъра е  - на Витошка

Общи условия

Активация на акаунт