обувки

  • 965
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте мами!Дъщеричката ми е на 1 годинка  и се чудя какви обувчици да и взема?Досега бяхме с буиките на КК,но не съм доволна.ooooh!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
GEOX Peace

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Пусни търсачка....

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Щом си от Варна Добрич ти е наблизо иди в Делфи прим, сега имат летни и затворени обувки, но скоро почвали да шият зимно. Ние от там се снабдяваме като имаме път към морето
Марките, на които съм попадаал са Делфи, Primigi, MOD 8, PAT et RIPAYON, последния път и Хъш шъпис имаше.
Единствените обувки на КК (в Делфи шият и по поръчка на КиК) и които съм купувала за децата да 2 чифта буйки за баткото, сега бебе има буйки Делфи и определено са по-добри отдолу са с цяла подметка.
Доволна съм и от обувките на Капчица и още някави български шити в Габрово, гледам да е българско(е Капчицата са турски, но стават)

# 5
Къде се намира този магазин и нормални ли са ценичките?

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
От скоро в бившия мебелен завод(не мога обаче да те ориентирам водили са ме но предлполагам с ориентир завода ще го намерите).
На мен ми се струват нормални, ето каkво сме купували(това в рамките на почти 2 г.):
- обувки приличащи на маратонки/високи(изцяло кожа, МОД8/Примиджи): 36-43 лв.
- сандали отворени(Примиджи) : за 12лв.
- сандали затворени (Примиджи): 39 лв.
- буйки (Делфи): 19 лв.
последния път взехмем 4 чифта за 108 лв. - 15лв(Примиджи, ниски кожени маратоки, незнайно защо на тази цена, но имаше само нашия номер, в бежаво езика е червен и има кожен етикет върну него)+25(момичешки сандалки затворени, Pat et..)+32(момичешки затворени обувчицида каишка на глезена, Pat et..)+36 (сандали примиджи от каишки, с регулиране)

# 7

Общи условия

Активация на акаунт