Някой може ли да ми препоръча добър дерматолог

  • 7 859
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
 От известно време дъщеря ми има пробеми с кожата.Вече един месец ходим при лекар , който ни постави диагноза атопичен дерматит , за този един месец три пъти смени мазилата , но няма никакъв ефект. На бузката има отворена сълзяща рана ,с големината на монета от 5ст. , която не зараства.Ако някой е имал подобни проблеми или познава или пък е чувал за добър дерматолог , моля ви нека да  сподели.

# 1
  • Мнения: 42
 Не съм се сблъсквала с проблем като твоя, но мога да ти препоръчам двама дерматолози в София, при които съм ходила и съм много доволна:
  д-р Ваня Додова 7-ма поликлиника/срещу Централна гара/
  0887508093
  д-р Светослав Георгиев Александровска болница
  има частен кабинет на ул."Г.С.Раковски" №63
  сл.9833653 и 0887784209
 

д-р Додова  помогна много на мъжа ми, когато получи уртикария и за час цялото му тяло се покри с пъпки и мехури, никаде другаде не направиха нищо за него, дори и в частни медицински центрове!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
Аз отидох при доктор Божикова от МЦ "Лора" на ул. Позитано 10(пак в същия център ми е и гинеколовката, че даже се оказа и в същия кабинет)..та тя ми направи много добро впечетление и се отнесе с внимание към проблема ми.. Телефона на МЦ е 9808065.. предварително трябва да се запише час.. Успех и дано детенцето се оправи Hug

# 3
Аз имам  много добри впечатления от кожната лекарка в 8поликлиника д-р Чолакова.Тя работи  и с направления от личен лекар .Тел.9361227 вътр.238.
работно време:понеделник,сряда,петък-от 13 до 19.30ч.
                          вторник , четв.-от 8 до 14 .

# 4
  • Мнения: 35
Здравей,дъщеря ми беше с атопичен дерматит на 5мес.,но д-р Тошкова от ВМА ни изписа много хубав крем за мазане и за 2 седмици се оправи.Тя работи с направление само в петък след 14ч,но сега е отпуска 1мес.Телефона в кабинета и е 9225455.Успех   Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Водя дъщеря ми при д-р Ангелова - струва ми се свестна. Преглежда в 29-та поликлиника. По принцип се записват часове, но бебета преглежда винаги, когато отидат. Работи с направления.  И ние се борим с дерматит, дори утре сме на контролен преглед.

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Аз отидох при доктор Божикова от МЦ "Лора" на ул. Позитано 10(пак в същия център ми е и гинеколовката, че даже се оказа и в същия кабинет)..та тя ми направи много добро впечетление и се отнесе с внимание към проблема ми.. Телефона на МЦ е 9808065.. предварително трябва да се запише час.. Успех и дано детенцето се оправи Hug

И аз съм много доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт