5 минути

  • 1 634
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Как ще реагирате ако някой ви срещне на улицата и ви подари плик, на който пише -“5 минути за теб.Отвори го когато имаш време“

# 1
Как ще реагирате ако някой ви срещне на улицата и ви подари плик, на който пише -“5 минути за теб.Отвори го когато имаш време“

Ще огледам плика и ще го отворя.
Защо питаш ?

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
а сега, де newsm78
на теб ли подариха такъв плик или ти искаш да подариш на някой?

# 3
  • Мнения: X
Ще отида да изям една баничка Crazy

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
намирисва ми на рекламка Thinkingда не искаш да рекламираш нещо по този начин Rolling Eyes,зависи кой ще ми го даде ако е добре изглеждащо момче или момиче ще го взема и отворя иначе ще го хвърля

# 5
  • Мнения: 4 965
Ще реша, че е от някоя секта и изобщо няма да го взема, но определено ще отделя поне 5 мин. само за себе си още същия ден.

# 6
  • Мнения: 7 716
Изобщо няма да го взема. Peace

# 7
  • Мнения: 19
не беееее.днес ми е ден да си мисля за нещата, за които все не ми остава време.и си мислех, че понякога ми се налага много бързо да вземам решения, че все нямам време, все съм изморена, все трябва умът ми да е на макс.И си мислех, че ще е много яко ако можех всеки ден да имам 5 минути на спокойствие.просто да седна и да мисля за нещо различно.Понеже няма да си ги дам сама щеше да е причтно всеки ден да ме среща един човек и да ми подарява 5 минути спокойствие, да седна, да си почина и да прочета нещо позитивно.Мове да звучи налудно, но напоследък наистина ми е много натоварено и искам малко релакс, който няма да си подаря сама

# 8
  • Мнения: 2 388
Честно казано, първото, което ще си помисля, че е послание от някаква секта.

# 9
  • Мнения: 2 759
Ще реша, че е от някоя секта и изобщо няма да го взема...
                    И аз така. Това случайно да има връзка с новата песен на Мадона?

# 10
  • Мнения: 19
e, как секта?те не раздават ли некви книги и брошури
и са едни малко налудни на вид

# 11
  • Мнения: 19
а какво общо има с Мадона?Извинявай, но не мога да се сетя коч е последната й песен.Ще ми обясния ли какво общо откриваш?Все пак е неделя, не мога да мисля толкова бързо Laughing

# 12
  • Мнения: 2 388
Брошури раздават те, но преди години минаваха някакви и казваха - ето ти тази книга, помисли върху нея няколко дни и тогава ще дойдем пак. Че затова такава ми беше първата мисъл. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 759
                       Новата и песен се казва '4 Minutes'.

# 14
  • Мнения: 7 723
А кво има в плика? Вибратор?

Общи условия

Активация на акаунт