Какъв е рекордът ви по 'неспане'?

  • 11 674
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 331
Здравейте, мили мами, замислих се тази нощ докато будувах колко време най-много може да издържи човек без сън или с много малко сън - вероятно за всеки е различно, аз лично много бързо сдавам багажа. При вас как е? Колко дълго най-много сте издържали без сън - покрай бебетата, покрай изпити, по купони?

# 1
  • Мнения: 9 814
Покрай бебето към издържала 29 часа без сън. Винаги съм обичала да спя по 10-12 часа, но след като се роди Кати много бързо се отучих от тази екстра. Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 4 111
Около 30 часа, но не с бебето, след това спах много, а с бебето няма как да стане. Поне не сме имали все още безсънни нощи (пу-пу-пу-пу-пу)!

# 4
  • Мнения: 523
48 часа ми е е рекордът , а след това .....спахмного часове и се чувствах като парцал.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Покрай бебето 1,5 година спях по около 4-5 часа на денонощие. Не е съвсем без сън, но си е изтощително. От около 1-2 месеца не се буди през нощта  Mr. Green
Покрай изпити и купони на млади години не съм спала по повече от 1 денонощие.
По принцип не съм поспалива, но явно с възраста организма си иска своето, сега ако ми се наложи да будувам 30 часа примерно най-вероятно няма да издържа.

# 6
  • Мнения: 296
С точност не се сещам, но са около 40 часа. Не е по край детето.

# 7
  • Мнения: 911
Пет дена, през които спането, по точно дременето, ми е било на пресекулки между 4-2 часа - тъкмо се унеса за 15-30 мин и се почват неистовите писъци. На петия вече ми се гадеше и ми трепереха ръцете.

# 8
  • Мнения: 256
От 1 г. и 7 мес. спя по около 5 часа на денонощие. Изтощително е, но се свиква:)

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дъщеря ми до към 3-тата годинка спеше доста нервно. Бях си създала отварителния навик всяка нощ да се събуждам на всеки 45 минути. И това цели 3 години и малко.
Синът ми спи по- спокойно, но пък е по- болнав. Cry Имала съм с него 2 денонощия без изобщо да мога да мигна. И не можах да наваксам нормално.

По принцип съм поспалана и безсънието ме изтощава както физически, така и психически.

# 10
  • Мнения: 331
Леле, вие ме разбихте... Аз ако дълго време не спя, направо падам и... А преди как обичах да си поспивам...

# 11
  • Мнения: 1 098
Рекордът ми е, когато родих за 28 часа бях спала 30 мин.

# 12
  • Мнения: 953
около 30 часа

# 13
  • Мнения: 478
почти 48 часа като ни приеха в болница с бебо ( с диагноза сепсис) след това през следващите 2 седмици по 2 часа на денонощие (трябваше да му следя постояно системите защото му се пукаха вените, а само между 2-4:00 сутринта нямаше такива) Като се прибрахме спях всяка вечер от 22 - 6:00 и понякога следобяд и така си отспах.
За партита, купони 30,35 часа предимно по нова година

# 14
  • Мнения: 867
Аз не издържам никак на безсъние. Дори една нощ да не се наспя пне 8 часа после съм като парцал.

Общи условия

Активация на акаунт