инхалатор MEDEL

  • 5 657
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички искам да попитам за инхалатор Medel,знае ли някои каква му е цената и някакъв сайт да си го поръчам!Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 516
Здравей, миналата година по това време си го взехме от  София- 160лв. За сайт не мога да помогна, виждала съм само на Чико в Данет-110лв.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 871
Аз си го поръчах но телефона на фирма Медел в Плевен.120лв това е семейния вариант.Много съм доволна...Забутала съм телефона,но ако до утре не ти го напишат,ще ти го потърся.Доставиха ми го на другия ден по куриерската... Еконт,те с нея работят.С наложен платеж и 9лв за доставката беше.

# 3
Мнение за татковци.

Ние ползвахме Medel Family може би 2 години. Вършеше много добра работа, прави много фина пара - като дим. Недостатъци - много е шумен. По едно време стана още по-шумен. Тъй като не си намерихме гаранционната карта реших да го отворя и да видя дали не мога сам да го върна поне на първоначалното ниво на шум.
Оказа се, че отвътре това е един прост трансформатор с пакет правоъгълни ламели.
Първичната намотка е навита около едната стена на пакета ламели.
Другата стена е с цилиндричен отвор, в който има намотка, преминаваща през ламелите, която всъщност се върти и задвижва буталце в пластмасов цилиндър - все едно ДВГ, но обратното - коляновият вал задвижва буталце. На буталцето има гумична. Буталцето се движи в цилиндър и помпа навън към маркуча. Прекомерният шум се дължеше на два болта, които се бяха поразхлабили по време на работа.
Като ги стегнах явно промених геометрията на системата вал-буталце-цилиндър. двигателчето повече нямаше сила да помпа буталцето. Започна да върти с прекъсвания - неизползваемо. Играх си да напасвам "мотовилката", леко развъртах болтовете, разглобих го цялото и го сглобих няколко пъти - не. Стана неизползваемо. Сега трябва да купуваме нов.

За майките. Дадохме ако не се лъжа за 160 лв. Като видях какво е отвътре - не би трябвало да струва повече от 20-30 лева, най вече заради теглото на медния проводник. Конструкцията е ненадеждна и според мен не подлежи на ремонт ако нещо скръцне. Не знам какво представляват отвътре другите инхалатори, но не бих си купил пак инхалатор-трансформатор Medel за 160 лв.

Ако някой е отварял Omron, моля нека да каже. Те все пак са японска фирма и аз ги познавам като много качествена компания, но за разни други чаркове за промишлена автоматика.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Ние имаме инхалатор Омрон, много съм доволна от него, не е най-тихия сигурно, но от шума по-скоро и двете ми деца заспиват, отколкото обратното. Представа нямам какво има вътре, но за сега, вече почти 2 години, нямаме никакви проблеми с него! Препоръчвам го, и струваше около 120 лв!

# 5
Интернет адреса е: www.elpak.com
Електронна поща: elpak@elpak.bg. Мога да ти дам и телефони : 02/9532767; 052/602360; 032/675307;042/661158;064/800649;056/803510; 082/826601
Ние ползваме същия инхалатор и сме доволни.УСПЕХ....

# 6
# 7
  • Враца
  • Мнения: 871
И ние сме с този ..струваше 120 лв ..преди година и половина.сега незная.дори и в момента го палзваме ,че сме с пневмония и свирят ли ни гърдичките...  ooooh!

# 8
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И ние сме с този на Омрон,много съм доволна,вече година и нещо го ползваме и няма никакви проблеми,купихме го от аптеката срещу  институт"Пирогов" Peace Може да се поръча и от сайта им.

http://www.kbs-omron.com/inhal_pr.htm?TID=1&MID=78&ART=1 … mp;SID=1&LG=2

# 9
  • Мнения: 1 434
Нашия инхалатор е от Ел пак   Пари бой  доволна съм   почети  6  год  ве4е  го ползваме   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт