сайтовете за запознанства - мода или необходимост?

  • 790
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
здравейте, интересно ми е мнението ви за сайтовете за запознанства  Laughing не знам, но имам чувството, че народа е пощурял и все повече и повече време губим в нет пространството. И някак си социалния контакт лице в лице осезаемо липсва. А това с търсене и намиране на половинка не ми е много ясно. За ча-ча Ок, но аж брак да пишат. Наясно съм, че това си е канал за комуникация сам по себе си ...не знам само на мен ли ми прави впечатление тази тенденция. Имам познати, които след работа бързат да седна на виртуалната свалка вместо да излязат навън..
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 4 916
Тази тенденция е поне от десетина години. Просто хората са различни - едни обикалят по кръчми, други висят по сайтовете, трети - нещо друго...

# 2
# 3
  • Мнения: 2 498
Лично аз не намирам нищо интересно в сайтовете за запознанства.....или може би не съм закъсала толкова много за да допра до тях Laughing....

# 4
  • Мнения: 5 713
Не съм влизала и ползвала никога такива сайтове.
Нищо, че с половинката се знаем от интернета, от icq. Стана случайно. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 622
Напоследък гледам, че има и сайтове за изневяра  Shocked , наскоро попаднах май на такъв Thinking ..Да не споменавам изобщо сайтовете за намиране на партньор за секс за една нощ  Rolling Eyes

Изобщо изгъзици всякакви. Определено не си падам по тях, обаче  Stop

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм влизала никога в такъв сайт. Предпочитам личния контакт.

# 7
  • Мнения: 305
благодаря на всички които са споделили мнение  newsm51

аз да си призная имам регистрация в един такъв сайт, но наистина се регистрирах от любопитно и влизам от дъжд на вятър за повърхностен разговор  Laughing
но, това което ме потресе е колко напоследък предложение за нещо сериозно ми се предлага и то от хора, които изобщо не ме познават. Ясно ми е, че може би "под сериозно - си мислят, че така ще ме спечелят", но това е хем тъжно, хем смешно. Не съм на 15 звезди да ми свалят и те не са ....

 Laughingчатове за изневяра?! това е нещо ново  Whistling какво ли не се измисля. Закона "търсене - предлагане" работи явно с пълна сила

# 8
Необходимост не е. Поне за мен. Имам акаунти тук-таме, но ги ползвам единствено за разглеждане на други профили ...

# 9
  • Мнения: X
Ами ти сама си си отговорила-за някои е мода, за други-необходимост Hug

Общи условия

Активация на акаунт