Билки за подсилване на апетита?

  • 1 377
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Някой да е давал такива билки?Дъщеря ми е на 4,5г. и със ставането от леглото,казва че не гладна.Много трудно яде.Цял ден да стои гладна пак няма да си поиска.Може и хомеопатични,ако някой е давал. baby_neutral

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За билки не знам ама пчелното млечице ще ти свърши чудесна работа. Купува се от пчеларските магазини. Съхранява се в хладилник. Дава се сутрин на гладно по много малко.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз имах подобен проблем - започна, когато бях приблизително на 4 г. и продължи до 26-ата ми година. Опитвала съм всичко, което съществува. Казах, че съм злояда и че проблемът ще се разреши като порастна. Е, не се разреши. Личният ми лекар се беше отчаял и ме прати на хомеопат да ми укрепва организма. Хиляди благодарности на хомеопатичката ми /вече бивша/, че успя да открие причината /стафилококова инфекция/ и я изкорени.

Към авторката на темата:
При вас проблемът може да е временен. Но четейки какво чувства дъщеря ти ми стана много мъчно - аз чувствах същото през по-голямата част от съзнателния си живот. Повярвайте, това никак не е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт