тайлол хот

  • 27 867
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Синът ми е на 3,5 години.В момента е  с хрема- запушен нос и има температура.Може ли да му давам прахчета Тайлол хот за деца и в каква доза  за тази възраст, и по колко пъти на ден, защото на пакетчето пише за деца над 6год. Какво мога още да му давам за хремата.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 56
мисля че е малък за това прахче досега не са ми го изписвали за моя син които е на 4 год.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм го давала,ако хванеш вируса на време е много ефикасно.Давала съм 2-3 прахчета първия ден,нещо като атака.Вътре има парацетамол и смъква темп.

# 3
  • Мнения: 1 237
Аз съм давала един път досега. На една позната детето е на същата възраст като моето и тя само с Тайлол Хот пресича евентуално започващи разболявания.

# 4
  • Мнения: 200
И аз съм давала на големия ми син при същите симптоми като при вас - след 2 прахчета се оправи.Бързо оздравяване!

# 5
  • Мнения: 36
Благодаря ви мили майчета за информацията.На обяд рискувах и му дадох на малкия половин пакетче от прахчето, но се появи симптом на сънливост и сега се двумоя дали да му дам още

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм давала на дъщеря ми, но тя е почти на 6. Доволна съм .
janeta_de  детето е малко, аз лично не бих рискувала да давам от прахчетата.

# 7
  • Мнения: 2 732
И на моето дете са го изписвали .Не съм видяла обаче ,че е за деца над 6 год .Отзиви не мога да дам ,тъй като тя отказа да го пие

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Моето дете е на същата възраст,лекарят ни предписа тайлот хот едно прахче разделено на две сутрин и вечер.

# 9
  • Мнения: 751
На листовката пише,че при деца под 6 годишна възраст трябва да се дава само под лекарски контрол.Аз определено не бих дала.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм го давала,ако хванеш вируса на време е много ефикасно.Давала съм 2-3 прахчета първия ден,нещо като атака.Вътре има парацетамол и смъква темп.
На толкова малко дете 2-3 прахчета на ден ми се вижда ужасно много Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм го давала,когато Павел е бил на 2 години.По съвет на педиатър,разбира се,на своя глава не бих рискувала.

# 12
  • Мнения: 1 485
Знам,че е за деца над 6 год.възраст.
Не съм рискувала

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм го давала,когато Павел е бил на 2 години.По съвет на педиатър,разбира се,на своя глава не бих рискувала.
#CrazyНа 2 години по 3 прахчета на ден по препоръка на лекар Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 3 610
На нас днес ни го изписа УНГ лекар за малкия(1г7м).Като каза да му даваме по 1/2 прахче два пъти дневно.

Общи условия

Активация на акаунт