Подарявам котенца

  • 2 344
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 454
Котката ми роди 3 котенца и в момента им търсим грижовни стопани. Котенцата са родени на 28.02, за момента нямам представа за пола, защото не им личи много. При интерес ще пусна и снимки.

# 1
  • Мнения: 5 173
Ще бъде добре да кажеш от кой град си. Успех!

# 2
  • Мнения: 454
Извинявам се - живеем в София.

# 3
  • Мнения: 992
може ли снимка на котенцата и от кой квартал си, може и на лични да пишеш

# 4
# 5
  • Мнения: 992
ох много са сладичкиии, а майката каква е , в смисъл има ли порода или е обикновенна, много са пухкави малките и още нещо кога ще мога да си взема едничко

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 890
 Еййййй какви са сладки топчици !  Grinning Само за мачкане пу да не им е уроки.  Simple Smile А сивичкото е синеочко май, дано си намерят добри хора !   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 173
синеоки са, защото са бебета, после ще станат зеленооки

# 9
  • Мнения: 454
Котетата са на 3 седмици и мисля, че след като сатнат на 2 месеца може да се вземат вече. Наистина са доста пускави - майката е персийка, но бащата е обикновен котарак, но малките са страшно чаровни. Поне доколкото виждам двете са мъжки, а едното женско. Най-тумбестото кремаво котенце е женско, то е изцяло кремаво и няма друго цветове по него. По-малото кремаво е мъжко и има бяло кръгче на гърба и предните лапички също са бели. Сивото коте е момченце и има бяло медальонче на гърдите и лапичките. Котетата вече пропълзяха и скоро започвам да ги уча да си позват тоалетната, така че се надявам когато дойде времето да ги даваме да имат изградени хигиенни навици. Колкото до майка им, никога не е правила някакви пакости извън тоалетната си и се надявам и с малките да няма проблем.

# 10
  • Мнения: 992
здравей делайт
удобно ли е да ти звънна на телефона да се разберем

# 11
  • Мнения: 454
Ставаме рано, така е звъни без да се притесняваш

# 12
  • Мнения: 532
има ли още котенца? и как да направим контакт

# 13
  • Мнения: 5 173
Извинявам се, че питам тук, но няма смисъл да отварям нова тема. Как учите котенцата да използват тоалетна? Че вкъщи имаме 1 голям котарак, той сам се научи (не питайте по какъв начин ме буди, че ми иде да му извия врата на 720 градуса), но имаме и 1 мъничко котенце (беше мъничко), то така и не се научи...

# 14
  • Мнения: 454
Поне моето коте още докато беше малко му направихме в един леген тоалетната и то веднага се научи. Пробвай да сложиш в тоалетната парцал или вестник или нещо върху което се е изпишкало животното, някои хора знам че така са ги научили. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт