Дрешки на Вис Виталис и Ларж, къде?

  • 832
  • 5
  •   1
Отговори
Момичета, четох стари теми тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132436.

Ама отговор не получих.
Та ако някой може да ми каже, къде в София има такива стоки ще съм хепи!

Лека.

# 1
  • Мнения: 400
Ами май доста магазини от София взимат стоки на Вис виталис, но не знам кои са точно.

Можеш да ги намериш в е-магазин www.beborani.com много от нещата им.

Ларж пък имат фирмен голям магазин тук в Пловдив, търговиите на Брезовска, но не знам в София къде е за съжаление.

# 2
  • Мнения: 2 231
Записвам се да следя темата (специално за Ларж). Ларж е една от малкото български фирми които произвеждат качесвтени неща на прилични цени. Peace

# 3
  • Мнения: 400
Да, наистина са им много хубави нещата, аз също много ги ползвам.Ами аз ще ходя тези дни до фирмения им магазин та ще попитам.

# 4
  • Мнения: 2 197
Вис Виталис имат магазин на Солунска 58, но не съм 100% сигурна за номера. Пада се в отсечката след Ботев, от дясно като се върви към Опълченска след първата пряка. Там са само два детски магазина и се вижда. На Ларж неща има пак до Женския пазар на улицата на ресторант Азия, точно в началото до Ст. Стамболов. Ако не знаете ресторант Азия (най-добрия китайски ресторант) в края на въпросната улица е Даная.

# 5
  • Мнения: X
Вис ВИталис имат магазин на ул. Пиротска, малко след Хр. Ботев от дясната страна, посока Люлин.
Другия им е на Иван Асен, но номера не знам, намира се след у-щето и пицарията в посока Орлов мост и е в нова кооперация.
Ларж мисля, че има в магазини Дани- Младост, Слатина, Люлин.

Общи условия

Активация на акаунт