Някой пазарувал ли е от www.buyusa-bg.com ?

  • 1 699
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,

Видях един сайт за доставки от щатите-www.buyusa-bg.com Интересува ме, някоя от Вас ползвала ли го е и дали няма да ми изгорят парите ей така, понеже от условията им разбрах, че трябва да внеса депозит от 50% от стойността на стоката. Надявам се, ако има момичета пазарували от този сайт, да могат да споделят тук впечатленията си. 

# 1
  • Мнения: 5 255

Преди НГ ползвах услугите на тези посредници за доставка от USA - доволна съм  Peace

# 2
  • Мнения: 67
Mam@,

Благодаря за инфото- аз гледах сайта и на тези посредници, за които си писала, но те не предлагат стоки от АМАЗОН.КОМ. Проблемът е, че съм си харесала обувки, които не можах да открия в магазините на тяхната страница. За това и започнах тази тема...... Wink
Тези обувки са ми изпили мозъка Laughing

# 3
  • Мнения: 5 255
Къде го видя това ограничение за амазон  newsm78

# 4
  • Мнения: 67
Ами, аз като влязох на страницата им никъде няма линкове за избор на стоки от АМАЗОН- имат банери само на някои магазини. Ако предлагат неща от АМАЗОН можеш ли да ми обясниш как да ги видя- аз нещо ли не се ориентирам правилно Embarassed

# 5
  • Мнения: 5 255
Копни линка с обувките и им пусни запитване на мейла или скайпа /в момента са онлайн/- ще ти отговорят.
Мисля че няма проблем да ти ги купят.
Прочети внимателно  Peace
Издават фактура и ти плащаш през peypal  Peace

# 6
  • Мнения: 529
Това че са сложили банери на някои магазини не означава, че само от там можеш да поръчаш. Спокойно можеш да поръчаш от всеки американски магазин.

# 7
# 8
  • Мнения: 67
Благодаря за инфото, Мам@. Току- що отправих запитване за цената на нещицата, които съм си харесала, ако ги поръчам през bgshopper.
Но междувременно това ще си е малко като след дъжд качулка, понеже вече ги поръчах през www.buyusa- bg.com, че и депозит им преведох........... Поне ще сверя разликите в цените(със сигурност ще има такива), след като ми пратят отговор доставчиците на bgshopper и ще пиша. Надявам се да не съм се минала много, пък и занапред поне по-лесно ще реша от кои да поръчвам..........
Искам само да попитам нещо друго- за срока за доставка на поръчката. От екипа на buyusa ми обясниха ми, че към 15-20 дни ще им отнеме, за да ми доставят до БГ стоките- това много ли е като време или е нормално? Естествено, не съм  ги молила за някакви екстри от типа на експресна или бърза доставка, но за стандартна...хм,  newsm78...., надявам се, че 15-20 дена са нормален срок.......
 

# 9
  • Мнения: 5 255
Стока ми е пристигала и за 4 дни от Щатите, различно е.
Срока който са ти дали е нормален  Peace

Общи условия

Активация на акаунт