С цветя в ръка и песен на уста в САМОКОВ пристига пролетта. \new\

  • 9 687
  • 299
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 

 












- elina_king - 01.11.1984г.

- ViFresh - 18.04.1984г.

- lilli83 - 20.04.1983г.

- nelly - 27.08.1980г.

- jananest - 24.10.1982г.

- Елия - 12.11.1969г.

- Маги_ДС - 07.01.1976г.

- bravy - 18.10.1979г.

- mama na joan - 31.05.1983г.

- didisam - 11.03.1980г.

- Mama _na_Mimi - 02.12.1977г.

- clavena - 12.12.1974г.

- мара пепеляша - 25.09.1976г.

- dani4ka76 - 26.05.1976г.

- Sparky.b - 05.11.1977г.

- Дани и Емо

- Sisonka05

- ljubomila

- mmmaia 23.04.1979г.









Радостина на Bravy, родена на 23.08.2007г.
Латиана на liubomila, родена на 21.03.2007г. 
Мария на Mama_na_Mimi, родена на 10.03.2007г.
Габриела на elina_king - родена на 23.01.2007г
Мария на Mimi_baby, родена на 23.09.2005г.
Валентина на мара пепеляша, родена на 14.08.2003г.
Теодора на Маги_ДС, родена на 13.03.2000г.






 
Николай на ViFresh, роден на 05.12.2007г.
Сотир на lili83, роден на 02.12.2007г.
Мартин на mmmaia - роден на 13.11.2007г.
Цветелин jananest, роден на 20.08.2007г.
Йоан на mama na joan, роден на 08.08.2007г.
Емил на Дани и Емо - роден на16.06.2006г.
Любослав на nelly, роден на 15.11.2005г.
Димитър на didisam, роден на 12.06.2005г.
Данаил на Маги_ДС, роден на 08.04.2004г.
Димитър на dani4ka76, роден на 17.09.2003г
Слав на clavena, роден на 06.02.2001г.
Ивайло на Sparky.b - роден на 23.10.1999г.
Димитър на Mimi_baby, роден на 28.06.1996г.









27.03.2008г. -   мама didisam     
30.07.2008г. -   мама Sparky.b           
07.09.2008г. -   мама Sisonka05 
   





МАРТЕНЧЕТА

Mama_na_Mimi за РД на Мими - 10.03.
didisam - 11.03.
Маги_ДС за РД наТеди - 13.03.
liubomila за РД на Латиана - 21.03






АРХИВ

Мами от Самоков - да се запознаем!
Мами от Самоков 2!
   
САМОКОВската дружинка се събра за снимка!
Всеки тази нощ празнува, САМОКОВче Дядо Коледа сънува!

Всеки тази нощ празнува, САМОКОВче Дядо Коледа сънува - втора коледна!

САМОКОВче с шейната вози се из планината.
Мами бърборани, радват се на САМОКОВчета засмяни!

САМОКОВска мама форума обича, час по час в темата наднича
Слънце пролетно напича, САМОКОВче вън ще тича !
Малък сечко вън върлува, САМОКОВче вкъщи си лудува!
БабаМарта не се изложи,на САМОКОВче мартеничка сложи,да расте зд … весело дете 





АЛБУМ









 
ViFresh - icq - 234 416 000
              skype - vifresh.silveto
nelly - skype - nelly
jananest - skype - jana_ivko
mama na joan - skype  - merian_tt
bravy- skype - annanikolova79   







 

           

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 2
  • Мнения: 463
Хей, веднъж и аз да съм първа, след поста на авторката разбира се! Grinning

# 3
  • Мнения: 70
хайде аз да съм втора
ние отиваме да спим че отдавна сме се наяли, и ако сега изпусна момента че се провали моят следобеден сън
мен ще ме хваща грипа и спя по цял ден, а през нощта кукувам , готвя и подреждам. Няма да му се дам!!!!
Да ви се похваля , че свалила 1 кг

# 4
  • Мнения: 463
Дани, не му се давай, че е ужасен този грип! Аз вече съм добре.

Току що ходих да се разправям с комшиите. Някъде над мен кукат от 11 сетринта и тъкмо стана 14 часа и сложих малчо да спи и свикна с чукането тези започнаха на пробиват нещо с хилти. Малчо естествено се стряскаше и познайте колко спа- 15 минти. Ядосах се и тръгнах по етажите /16 на брой/ да установя от къде идва и да кажа на хората, че все пак се спазва някаква тишина от 14-16 часа.  Да обаче попадах само на някакви баби и когато търсех шумът спира, а като се прибера у нас8 пак започва. Накрая попаднах нанякаква глуха баба , която попитах от къде идва шумът, а тя ме пита: "Какво каза?Я ела по- близо , че не те чувам!". Питах я по- силно , а тя:"Аз не съм чула нищо.". Нооооо, явно бяха нейните комшии и са чули разговора ни, защото като се прибрах повече не се чу нищо. Да, ама малчо вече не спи и е кисел, а пък и е болничък. Какво да ви кажа, сега се судя да се смея ли или да плача?!

# 5
  • Мнения: 79
Честит 1-ви Рожден Ден на Лати!!!Да е здраво и безгрижно дете,да порасне голяма хубавица! (в коети изобщо не се съмнявам)


Мацки аз днес ходих на офталмолог и ми разширяваха зениците.Оказа се ,че съм със скрито далекогледство,но така и не разбрах колко диоптъра ще трябва да нося другата седмица ще отида да ми изпишат какъв диоптър да нося(най- вероятно няма да е мн голям).Да кажа,че много отдавна съм ходила на офталмолог и тогава също ми бяха изписани очила,и си ги направих,но не ги носех.

Мими ,напълно те разбирам за комшите,лятото в Ст З имаше един изрод който пускаше висока музика когато му падне,и мн се карах с него докъто ме разбере,че не трябва да пуска музика по всяко време.

И сега да ви кажа,че довечера отиваме на спектакъла на Нешка Робева(без малко да останем без билети) и утре ще ви пиша как е било.На 25 или 29(не разбрах точно) бате Енчо ще е в залата,мами на по големите дечица запътвайте се натам. Hug

# 6
  • Мнения: 24
Честит 1- ви Рожден ден на Латиана!!!
Да е жива и здрава, радостна и лъчезарна и да радва всички които я обичат!!!




# 7
  • Мнения: 674
Честит Рожден ден на Лати! Да расте най-хубавото и обичано дете!

# 8
  • Мнения: 674
 Габка вече ходи по повече крачки сама и май е време да правя прощъпулник! Laughing Сигурно ще е до няколко дни. Първо да се поинтересувам какво се прави, да организирам нещата и така.......

 Изпитът май мина горе-долу добре. От 6 въпроса написах 5, а щях и шестият да напиша, ама не им се чакаше на тези дето ни пазеха и още малко щяха да ни издърпат листата от ръцете! Shocked Та го зарязах този въпрос и си излязох! ooooh! Дано другите са достатъчни все пак! Crazy

Ани, мерси за пожеланието!  bouquet

 И аз разбрах за Енчо - от понеделник е записването, ама на повечето от нас децата ни са още дребосъчковци! Joy


 П.П. Силве, темичката е също толкова страхотна! Като предишната!  bouquet Laughing Айде ни организирай кафенце тези дни. От утре времето май се оправя!

# 9
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честит рожден ден на Латиана! Да е жива и здрава и да расте умна и щастлива!
   

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уф цял ден нямам време да седна на РС-то. Снощи М замина първо за Пз, да си вземе колата, после на Трещеник, за да каже на работниците какво да правят докато се върне. А днес си дойде за 1ч и замина за морето за 3-4 дни, че го извикаха по спешност.
Та 2-ра вечер с малкия мъж сме сами, удряме го на романтика - вино и свещи (нали съм луда по свещите Crazy ), само дето вече заспа, та си романтумав сама (предател Twisted Evil)
Ели вярвам, че си се справила поне за 5 на изпита Peace, а за среща кажете кога сте свободни, аз нямам проблеми и без мъж съм..... а зълвата помага за Ники.
Някой сети ли се за това заведение за което казах, то се оказа, че има още едно подобно срещу едно училище. Струва ми се, че там ще е добре за децата Thinking
Ели крайно време е да я доведеш твоята госпожица (Мими) да я видим, стига си я крила Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 79
Това са "Градинките"аз се сетих но незнаех за това име което каза Силве.
Представленето на Нешка робева и сие беше страхотно нямам думи направо мн се накефих.
Хайде среща в неделя,а?
Ели,за прощъпулката,месиш питка  викащ деса,нареждаш предмети каквито се сетиш и пускаш Габи да хване нещо и след това децата чупят от питката и бягат(търчат) и се казваха някакви думи ама не ги знам.Потърси нещо из интернет,ние май скоро няма да правим прощъпулка. Rolling Eyes

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми ако времето е хубаво айде с децата, аз съм ЗА Peace
В Пз имаше неин спектакъл (на НР) и на мен ми хареса (ама беше доста отдавна Tired)

# 13
  • Мнения: 463
Добро утро! Ние с Йоан сме от ранобудните, по- точно - от тези, които отново не са мигнали. Нито му растат зъби, нито пък вече нослето му е запушено. Не знам какво му е на това дете- реве и се къса като го сложа да спи, а му се спи ужасно. Дори в съня си плаче , през около 10 минути.
Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 14
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добро утро и от мен!И тази темичка също толкова хубава,колкото и предишната. Grinning
Поли,беше ли топло в залата?Ще се опитам да намеря в интернет програма за зала Самоков,защото ако знаех предварително за Нешка Робева,щях да се организирам.
Мими,дано бързо да му мине на сладура този период,че е много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт