Д-р Ангелова Дерматолог

  • 13 250
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Моля ако знаете телефони на доктор Ангелова от 29 ДКЦ да ми ги напишете.
Случайно прочетох че вече не приемала в 29 ДКЦ. Дали някой знае къде приема сега и на кой телефон да си запиша час.
Прочетох добри отзиви за нея и искам да заведа детенцето си при нея.

Благодаря Ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 762
Ако говориш за Албена Ангелова ще ти дам мобилния и на лични. Аз имам впечатления от миналата седмица. Наистина добър специалист. Дано помогне и на вас  Peace

# 2
  • Мнения: 479
Благодаря за телефона. Свързах се. Въпреки че нямаше часове за другата седмица каза да отидем защото сме малки и ще ни приеме.

Дано да ни помогне и на нас........ че вече се отчайвам.

# 3
  • Мнения: 5 531
Момичета, а къде преглежда. За нас тя е много важна.......

# 4
  • Мнения: 479
Продължава да преглежда в 29 ДКЦ.

На третия етаж кабинет 308.

# 5
  • София
  • Мнения: 315
С талон ли се ходи при нея?Как да си запиша час?На нея ли да се обадя или на регистратурата?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Може и с талон да се иде, мисля, че трябваше да е зелено направление  newsm78 Час се записва на нейния телефон. Поне при нас беше така  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 315
Благодаря  bouquet

# 8
  • Мнения: 479
Да с талон може. Днес бях при нея и останах общо взето доволна. Обърна ми много внимание  и най накрая някой доктор да ми каже и това което съм прочела в интернет. В смисъл подробно обяснение за болестта за лечението и т.н., а не само да ми изписва кортикостероидния крем.

Спирам кортикостероидите. Ще ползвам сапун на а дерма и емулсия пак на а дерма. Засега след диетата ни се подобри положението и се надявам да задържим повече време така.

Забравих да кажа че малки деца ги приема и без час.

# 9
  • Мнения: 827
Може ли някой да ми прати нейните координати и инфо за таксите, тъй като нямам време да ходя за направления...
Благодаря предварително  bouquet

# 10
  • Мнения: 14
 Здравейте!
Аз също чух добри отзиви за Д-р Ангелова , може ли да ми изпрати някой нейните координати. Дъщеря ми е с атопичен дерматит , наистина сериозно е положението. Ние също се лекуваме вече дълго време и няма особено подобрение на кожата. Благодаря предварително.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 762
Изпратих на e.t. . Сега ще пратя и на теб  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте!
За първи път пиша във форума - скоро се регистрирах тук и съм много щастлива да съм сред вас Grinning
Бременна съм в 8 г.с., а ме мъчи един проблем от съвсем мъничка- ендогенна екзема, която сега се задълбочи, тъй като спрях  лекарствата (досега единствено и само помагаха кортикостероидни препарати Sad) Ужасно се е възпалила кожата, зачервена, бели се, цепи се, не мога да пипна нищичко Sad Чета много добри отзиви за д-р Ангелова и искам да си запиша час, но не мога да свържа с нея чрез 29 ДКЦ. Бихте ли ми помогнали с мобилен телефон (намерих един телефон, но ми вдигна един мъж и каза, че често търсят д-р Ангелова на него, очевидно е станала някаква грешка).
Благодаря ви предварително!

# 13
  • София-овча купел
  • Мнения: 38
Здравей,ние бяхме вчера при нея ,много бях доволна.20лв свободен прием.

# 14
  • София
  • Мнения: 672
И аз искам да ходим при нея. Може ли някой и на мен да изпрати телефон.  Blush

Благодаря ви предварително.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт