коя от двете люлки шезлонг за подарък?

  • 879
  • 14
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 973
първата ми се вижда малка
по-добре втората,за да я ползват по-дълго време

# 2
  • Мнения: 502
аз купих на беба шезлонг на фишер прайс- музикален и вибриращ и бях страшно доволна.ползвахме го докато Ивка стана на 6м и после въобще не искаше да стои там защото искаше само седнала и права затова и го продадох да не ми заема излишно място. виждам че втория шезлонг люлка е за деца над 6м, но ако бебето не иска да стои там става безполезен. аз те съветвам да вземеш първия шезлонг за подарък.

# 3
  • Мнения: 196
На мен ми харесва повече първата. Другата не ми се вижда никак занимателна. Ще си позволя да ти предложа и нещо което харесах на скоро и мисля че ще си го ползват дълго: http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?manufacturers_id=8& … p;products_id=355 . Може би е нещо подобно на това, което elisinia си е купила.

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
Fisher-a  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 502
На мен ми харесва повече първата. Другата не ми се вижда никак занимателна. Ще си позволя да ти предложа и нещо което харесах на скоро и мисля че ще си го ползват дълго: http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?manufacturers_id=8& … p;products_id=355 . Може би е нещо подобно на това, което elisinia си е купила.
е това е по-яко от нашето понеже става и за по-голямо детенце. нашия няма такава възможност.щезлонга ни беше с въртящ се купол и две стойки отстрани за играчки.аз го взех най-вече заради вибрацията- помага при колики.

# 6
  • Мнения: 1 312
Втората Peaceстрахотна е

# 7
  • Мнения: 4 428
И аз бих избрала втората  Peace Вярно, че е Чиполино, а другото е Фишър Прайс. Но пък Чиполиното в случея има доста повече приложения  Peace А това, че става за бебе над 6мес са глупости. То по-скро може да се води до 6мес. Поредната неточна информация от Симонови  Tired

# 8
  • Мнения: 9 814
Определено втората. Peace

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 894
аз харесах първата Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 127
Аз бих избрала марката. Заради качеството. За 200 лева може да вземеш люлка, която да се ползва до 2-3 год. И замества шезлонга.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Може да отидеш  ако си от София в Джъмбо, там също има люлки на Фишър и са на доста по-ниски цени от тези в кикиморско царство Wink

# 12
  • Мнения: 86
Фишър Прайз  Naughty - имаме и шезлонг и люлка - малката и сега понякога вече голяма иска да седи в люлката  Mr. Green и да се люлее

# 13
  • Мнения: 4 428
Ами аз имах столче за хранене на Чиполино и бях доволна  Peace Количките им за нищо не стават, но другите неща са добре  Peace Така, че предполагам, че и тази люлка не е толкова лоша. Но ти си прецени на какво ще заложиш.
А в Джъмбо има люлки на Фишер Прайс, но не от този модел. Не може да се разкача и да става само на шезлонг. Там са си само люлки. А точно тази комбинация е най-функционалната  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Мда, но и показаната на фишър е само люлка...иначеи те имат от типа на чиполиното, но май беше около или над 300лв....

Общи условия

Активация на акаунт