дали е реакция към захранване?Да продължа ли?

  • 403
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Здравейте, бебенцето ми е на 7 месеца без 3 дни. Отскоро се захранваме. По-точно вчера ни беше 8ми ден. Първите дни давах картоф. Не го хареса особено, но организма го прие добре. Вчера дадох към него 2лъж. тиква. Тя страшно много го хареса. След према обаче много и пука и къркори коремчето. Но нейното коремче, попринцип си е неспокойно и често има подобна симптоматика. Беше по-изразено просто. Сега незнам води ли се реакция това пукане. Знам че трябва да гледам за обриви, слуз. Незнам сега при това къркорена да спирам ли тиквата - какво да правя  newsm78 Иначе акото си е ок. Даже не беше акала 3 дни, но днес се изака като по учебник. Незнам дали от картофа не се е запекла и сега да е пораздвижила тиквата нещата.
Дайте съвет моля  Hug

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 09:18 от fish_creek

# 1
  • Мнения: 864
Аз ли не чета правилно или ти си сбъркала?!
Как така бебето е на 7 дни и ти го захранваш  newsm78
Ако не съм те разбрала,моля за извинение   bouquet

# 2
  • Мнения: 166
ми не - на седем месеца е  Crazy
сега ще го поправя Wink

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Тиквата по принцип разхлабва, така че е вероятно да е от нея. Ако детето иначе е добре, не се притеснявай - не звучи като алергия, а просто като обичаен ефект от разхлабваща храна Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 267
Предполагам, че кърмиш....така че е възможно и ти да си яла нещо, от което да се е получило така...

# 5
  • Мнения: 2 837
 Не само Румен, но и аз като ям тиква, коремът ми се подува. Това е повече от нормално. Не се притеснявай. Иначе тя е полезна и разхлабва.

# 6
  • Мнения: 166
много ви благодаря - поуспокоихте ме  Hug Това ни е втори опит за захранване и вече съм подозрителна към всичко. Сефтето беше със морков преди месец и половина, към който тя реагира с кръв и слуз в акото. Доста време трябваше, за да се понормализират нещата. Дано сега виновника за разбунтуваното коремче да е наистина разхлабващия ефект на тиквата. Явно ще давам в по-малки количества.

Общи условия

Активация на акаунт