помпа за кърма

  • 1 620
  • 20
  •   1
Отговори
 мами които са ползвали   avent  isis  доволни ли сте и от коя друга сте доволни?

# 1
  • Мнения: 279
Помпата на AVENT е супер. Три месеца я ползвах по 6 пъти на ден, не е мръднала и цеди без грам болка  Hug Heart Eyes

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз съм много доволна засега.  Peace

# 3
  • Мнения: 175
Пусни си търсачката..много пъти е обсъждана тази помпа.

# 4
  • Мнения: X
След раждането и на двете си деца съм купувала AVENT ISIS - за мен това е най-добрата помпа. Първата я купих преди 7 години, използвах я всеки ден по 6-7 пъти, след всяко изцеждане я стерилизирах, защото давах кърмата в шишенце (по ред причини) - и това всичкото в продължение на 3 месеца - помпата не мръдна, нито даде дефект. След това я подарих на приятелка - тя също я ползва няколко месеца и беше доволна.
За второто си дете пак купих такава помпа, но пък я ползвах изключително малко - може би 10-на дни, защото бяхме (и сме) на кърмене на поискване, което пък обезсмисля ползването на помпа и изцеждането на гърдите след кърмене.
Но като цяло, видях, че не са й сменили нито една част от дизайна вече 7 години (явно гениален дизайн), пък и никога не съм чула отрицателно мнение за нея, значи помпата е без никакви забележки.
Само дето сега си мисля, че помпата е само за работещи мами, или такива, които кърмят по режим и всъщност ми беше излишно да я купувам втория път. ooooh!

# 5
# 6
  • Мнения: 5 255
мами които са ползвали   avent  isis  доволни ли сте и от коя друга сте доволни?
Ползвах я и съм доволна  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 296
Ползвах активно помпата AVENT ISIS 7 месеца и съм страшно доволна. Е, има си един недостатък -  една джаджа (прилича на копче), която след дълго ползване при създаване на вакуум започва да излиза. Но има 2 резервни такива. А и доколкото чух май са отстранили вече този дефект - новата е на друг принцип и няма как да се повреди. Та твърдо съм "за"тази помпа.  Peace

# 8
  • Мнения: 4 784
Доволна съм. Особено ако са отстранили въпросната джаджа, още по-добре.

# 9
Здравейте ,

аз си купих помпа на чико и нищо не можах да изцедя с нея . Сруваше  26лв . и я купих тази година м.януари . В момента като се наложи се цедя на ръка . Има ли друга мама купила такава помпа  и ако има моля да сподели . Може пък аз нещо да съм объркала newsm78 

# 10
  • Мнения: 1 195
ползвах помпата, но не съм изобщо доволна.
Не знам защо но не ставаше добър вакум и мноог трудно се цедях, да не говорим колко много ме болеше при цеденето.
За мен удачно се оказа  цеденето на ръка  Embarassed.......

# 11
  • Мнения: 2 231
ползвах помпата, но не съм изобщо доволна.
Не знам защо но не ставаше добър вакум и мноог трудно се цедях, да не говорим колко много ме болеше при цеденето.
За мен удачно се оказа  цеденето на ръка  Embarassed.......
Ползвам я още. Трикът за вакуума е да махнеш силикона, който влиза между фунията и гърдата, не знам дали се изказах правилно. Направен е уж за масаж и удобство, но само спъва работата. Без него засмуква като за световно.  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Предполагам, че за много от вас марката Медела е непозната

http://www.medela.com/ISBD/index.php?country=113

# 13
  • Мнения: 161
ulka   аз съм си харесала тази на Playtex но не намирам много мнения за нея
не съм ползвала нито една от марките Laughing тепърва ми предстои
 и с интерес следя темата и подобните на нея

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 11:35 от malevolent

# 14
  • Мнения: 950
Здравейте ,

аз си купих помпа на чико и нищо не можах да изцедя с нея . Сруваше  26лв . и я купих тази година м.януари . В момента като се наложи се цедя на ръка . Има ли друга мама купила такава помпа  и ако има моля да сподели . Може пък аз нещо да съм объркала newsm78 

Ако става дума за тази с гумичката за помпане, аз съм много доволна. Цедях се една година с нея без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт