пазаруване от amazon.com

  • 1 972
  • 2
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте искам да си поръчам книга от amazon и на малкия едни потничета(исках и бутонки за таткото но те спадат към нещата които не доставят в БГ)та въпроса ми е към тези които са поръчвали вече колко е таксата за доставка май към 3 долара разбрах...за колко време идват има ли мито и други такива усложнения...мерси

# 1
  • Мнения: 1 722
И аз да питам поръчах книги от амазон, преди около месец, дадоха ми трекинг номер и ориентировъчна дата на пристигане на поръчката 1 април, до момента ни вест ни кост от пратката. За колко време горе-долу пристигат нещата и къде може да се проследят?

la_chicita_linda , доколкото знам от американския амазон доставят до БГ само книги и dvd-та, за цената на доставката предполагам варира, мойта излезе около 11 долара, за поръчка 20 долара.

# 2
  • София
  • Мнения: 480
AniSim, пиши им на амазонците щом ти е минала крайната дата, която са дали за доставка. И на мен веднъж не ми пристигна книгата. По мое желание вместо да ми връщат веднага парите уж ми изпратиха втора без да теглят повече никакви пари. Дадоха друга дата за втората. Тя също не пристигна, пак им писах и ми върнаха парите.

Общи условия

Активация на акаунт