Добър Детски център за Рожден Ден

  • 2 294
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
От кои сте доволни?  Приказка без Край,Нескуик Плюс са заети...
Дайте идеи,че пак оставих нещата за последния момент ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 255
В тази тема са дадени адресите на детските клубове  Wink
Може да ги прозвъниш за датата - дали е свободна.
После може да се разходиш на място, във вече отсятите.
Всеки има различни критерии  Peace

# 2
  • Мнения: 151
Рождения ден на дъщеря ми ще го празнуваме в детски клуб "FUNNY"/на Шипч. проход и Н. Коперник/ в края на месеца.
Клубчето е отскоро и е новичко. Персонала е мил и любезен. Надявам се да сме доволни. Мога да споделя след купона !
 
Много ни похвалиха "Приказка без край", но там около нашата дата всичко беше ангажирано !  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 2 686
Радвай се, че е зает Нескуик.
Онзи ден бях на РД там - гола вода.
Никой с нищо по никакъв начин не ги занимаваше, по нищо не се различаваше от обикновено прекарване в детски клуб, само дето по едно време им облякоха някакви принцески рокли и им нарисуваха по едно цветенце на бузите. През цялото време въртяха само крокодила Гена, Синьо лято и песента от Тримата мускетари.
Ивайла дойде 5 пъти да ме пита кога ще започва рождения ден, а по едно време беше излязла без никой да я спре или да я види - ако не я бях видяла в тоя момент можеше съвсем спокойно да си излезе в самия подлез на НДК, защото вратата е с фотоклетка.


Много пъти съм го повтаряла, но за мен клуба за РД е един: Мики Маус. Този на Борис може да е малко тъмен, но децата се забавляват чудесно, по някое време им надуват и огромен замък за скачане. Пеят, танцуват, казват пожелания на рожденика, ако искат, всички ги маскират, правят специални физиономии за тортата и за снимки, викат тортата, въобще е супер забавно.

# 4
  • Мнения: 148
Днес резервирах Тинки-Уинки,приятно беше,пък ще видим как ще мине празника в понеделник...и ще споделя впечатления

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Днес резервирах Тинки-Уинки,приятно беше,пък ще видим как ще мине празника в понеделник...и ще споделя впечатления

 Ходихме там на РД преди окло месец.Обстановката не ми хареса никак,каката която ги забваляваше наистина се постара доста.Ритуала с тортата обаче много им куца. ConfusedНямаше я празничната атмосфера,все едно децата се бяха събрали да играят и между другото похапнаха торта.Сега е момента да си кажеш изискванията за нещо по-специално. Peace

# 6
  • Мнения: 605
Досега сме правили 3-4 рожденни дни във вече затворения Софияленд /бяхме много доволни/ и един в Барбарони /на бул. България - също доволни - и ние и децата/.

Сега предстои рожден ден на малката и тъй като е през май и е възможно да е хубаво времето за празнуване навън, съм се насочила към "Всички звездички" в Лозенец, на "Цветна градина", но тъй като само съм минавала покрай него и съм го виждала само отвън, моля някой да сподели впечатления от  този клуб.
Извинявам се чеизползвам темата, но не ми се пише нова, а в темата за детските клубове не съм срещала отзиви да този клуб

# 7
  • Мнения: 5 228
Днес резервирах Тинки-Уинки,приятно беше,пък ще видим как ще мине празника в понеделник...и ще споделя впечатления

 Ходихме там на РД преди окло месец.Обстановката не ми хареса никак,каката която ги забваляваше наистина се постара доста.Ритуала с тортата обаче много им куца. ConfusedНямаше я празничната атмосфера,все едно децата се бяха събрали да играят и между другото похапнаха торта.Сега е момента да си кажеш изискванията за нещо по-специално. Peace

Ритуала с тортата не само им куца, ами беше на  път да откаже дъщеря ми да ходи изобщо на рождени дни. Тортата я поднася един Тинки Уинки, който е толкова страшен, че и мен ме стряска, а моето дете първия път като го видя, изпадна в истерия и след това в продължение на месеци отказваше да ходи на рождени дни в клуб. Тогава беше на 2 години, сега е на 3 г. и 4 м. и винаги, когато ходим на рожден ден, когато дойде време за торатата, тича при мен да се крие, независимо в кой клуб сме.

# 8
ние празнувахме в тинки уинки преди десет дни и на Саша много й хареса, забавляваха се с тинки уинки- казват пожелания, когато духат свещичките, пеят песнички,, рецитират, може би зависи от възрастта - ние станахме на 4 и беше ок

# 9
  • Мнения: 4 151
Имате ли някакви телефони на клуб "Всички звездички" в Лозенец? Телефона, който намерих във форума дава свободно.
953-26-31

Общи условия

Активация на акаунт