Алергия ли е?

  • 641
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Синът ми е на 4м.и 26дни.
Преди 1седм.започнах захранване с пюре на Хипп от ябълка.
Първи ден -1л.,2-ри ден по 2л.,и така стигнахме до 8л.,които дадох вчера (давам предиобед)
Днес забелязах,че зад едното ушенце,по вратлето и гръбчето има малки червени петънца(не са пъпчици)и около слабините е много зачервен,като подсякан,а до сега не се е подсичал(при смяна на памперс го мия с вода,мажа с Бочко или Мустела)
Възможно ли е това да е алергия от пюрето и какво да направя?

# 1
  • Мнения: 195
не мисля че е от пюрето но ако те притеснява спри го за няколко дни.
Да не е от дрехите, смяна на праха за пране, нещо вълнено.....

# 2
  • Мнения: 27 524
Не е от пюрето.

# 3
  • Мнения: 756
само да попитам-защо да не е от пюрето , по какво разбрахте или разбирате че обрив може да причинен от алергия към храна или не

# 4
  • Мнения: 86
Просто алергия към ябълка е почти невъзможно да има и за това така ти отговорят. По вероятно да е от от козметика или препарат.

# 5
  • Мнения: 48
И аз не мисля ,че е от пюрето. Най- добре го заведи при педито за да прецени. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 175
Просто алергия към ябълка е почти невъзможно да има и за това така ти отговорят. По вероятно да е от от козметика или препарат.
NaughtyИма изключения.Мъжът ми е алергичен към ябълките,колкото и да е чудно.

А относно пъпчиците може и от притопляне на бебето да е.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не мисля ,че е от пюрето. Най- добре го заведи при педито за да прецени. Simple Smile
   Peace

# 8
  • Мнения: 1 984
ъъъ аз да кажа че може да е алергия но не към самото пюре а към прмерно металните йони от капачката, разните добавки и др... все пак местата на които е излезнал обривът са на места където е верояно да е от изпотяване/ претопляне. не ви ли каза някои че е много рано за пюренца?

Общи условия

Активация на акаунт