Велоергуметъра за стягане или за отслабване???

  • 1 417
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Значи,мн искам да си купя ама една приятелка ми каза че с това няма да отслабна а просто ще се стегна а аз неискам.Искам да се стегна но първо малко да отслабна  Rolling Eyes
Та кажете моля ви ще мога ли да отслабна с него И  диета също де  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 952
Можеш естествено, но трябва да въртиш между 45 и 60 мин на тренировка.

# 2
  • Мнения: 4 678
Само с велото ще отслабнеш Peace

# 3
  • Мнения: 1 952
Само с велото ще отслабнеш Peace

Поци, колко време трябва да мине, та да започна да отслабвам? Карам 4-5 пъти седмично около 60 мин., кога да чакам резултат?

# 4
  • Мнения: 8
 Shocked само с велото оле трябва да навивам ТатИ  по скоро Laughing

# 5
  • Мнения: 4 678
Само с велото ще отслабнеш Peace

Поци, колко време трябва да мине, та да започна да отслабвам? Карам 4-5 пъти седмично около 60 мин., кога да чакам резултат?

Щом издържаш по 60 мин,май не го караш както трябва.Трябва така да  въртиш ,че да не може да говориш Peace

# 6
  • Мнения: 1 027
И аз имам кростренажор, карам го по 40 мин със скорост 20 км, но пулса явно не се отчита правилно, защото е около 60-70  newsm78
Как се кара точно, с прилепнали пети ли?
Искам да се стегна, но не знам дали с него ще успея  newsm78

# 7
  • Мнения: 649
Аз също имам кростренажор.
Но мисля, че по-голямо значение има степента, на която въртиш и едва след това скоростта.
Защото ти може да караш на 2 със 20км/ч и на 6 с 20 в час.

Но незнам мога и да греша.

# 8
  • Мнения: 1 027
Моя има 8 скорости и за сега съм на 4, но го имам от два месеца.

# 9
  • Мнения: 1 952
Само с велото ще отслабнеш Peace

Поци, колко време трябва да мине, та да започна да отслабвам? Карам 4-5 пъти седмично около 60 мин., кога да чакам резултат?

Щом издържаш по 60 мин,май не го караш както трябва.Трябва така да  въртиш ,че да не може да говориш Peace
Тоест? Карам с нормална скорост, редувам с бързо каране. Пулс варира от 90 до 120.
Кое е неправилното? Така са ме учили във фитнеса? Изгарям към 600-650 калории, но на тоя брояч не вярвам.

# 10
  • Мнения: 4 678
По мои наблюдения 90% от жените във фитнеса не въртят правилно ,що се отнася за сваляне на килограми. ooooh!
Трябва "зверско"въртене на малка степен(1-2)Много бързо,отстрани може да изглежда смешно,но с нормално темпо и цял ден да стоиш на колелото ефект няма да има.Пробвай да качиш на 38-42 км/ч и така да поддържаш 30 мин,без да падаш  bouquet

# 11
  • Мнения: 341
Аз карам,40мин с 38км и падам 35-36км.Да увеличавам ли минутите,защото наистина после не мога да си кажа името.

# 12
# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз мисля,че велоергуметъра е по-скоро за стягане,но като спазваш разумен режим на хранене определено ще ускори процеса на отслабване  Peace

# 14
  • Мнения: 1 027
Поци, моля за съвет  Praynig
Искам да си стегна тялото с кростренажора  newsm78 Това възможно ли е и ако да как?

Общи условия

Активация на акаунт