Какви бяха причините при вас?

  • 2 036
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 940
Здравейте!
Моята дъщеря вече е на осем години, но се роди в самото начало на осмия месец - 2 кг. и постоя три седмици в кувьоз. На мен лично никой не ми обясни поради какви причини  се случи така. Спомням си единствено, че ми казаха, че пъпната връв е била очудващо къса.  Никъде не намерих информация относно дължината на пъпната връв, дали е проблем, защо и т.н.
През бременността не съм имала никакви проблеми - нито отичане на краката, нито високо кръвно. Единствено имах сравнително чести контракции, защото съм с хроничен фарингит, който точно тогава за късмет много ме дразнеше, а кашлянето ми предизвикваше контракции.

Какви бяха при вас причините да родите преждевременно?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 965
Здравей utro77!
Мисля, че имахме отделна темичка за причините за преждевременното раждане, но нещо в момента не я откривам. Като статистика от това, което четох там -най-често причината е прееклампсия.
Аз лично цялата бременност бях с контракции, на лекарства. Но... явно лекарствата не са били достатъчно силни. Направих пълно разкритие и Вики се появи на бял свят Simple Smile.
Никой не ми даде причина изведнъж да се получи така - все пак много време бях с 1см разкритие без да се увеличава.

# 2
  • Мнения: 2 116
Здравей utro77!
Мисля, че имахме отделна темичка за причините за преждевременното раждане, но нещо в момента не я откривам...........

Ето я! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204966.0   Peace

# 3
  • Мнения: 8 940
Благодаря!

# 4
  • Мнения: 4 965
Аз, понеже не съм писала в другата тема - недоразвита матка, хормонална недостатъчност и многоплодна бременност (двуяйчни близнаци).
Първия път - отново недоразвита матка, инфекция и възпаление на раничка.

Общи условия

Активация на акаунт