Координати на доц. Маринова

  • 1 557
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Бихте ли ми помогнали с координати за записване на час при доц. Маринова от Педиатрията? Изпращат ни за консултация на малката.

Благодаря Ви много!

# 1
  • Мнения: 118
Тя приема във Вторник, Сряда и Четвъртък от 10-13 часа в детската поликлиника на ул. Найден Геров 2 до бибата при хотел Славия. Трябва да направите следното - в някой от тези дни изпращаш рано-рано таткото или някой роднина да чака за номерче. Номерцата започват да се раздават точно в 8 часа и важат за същия ден, но за да си вземете номер, а и да сте по-напред, трябва да се отиде по-рано! Аз съм пращала мъжа ми към 7 без нещо и сме били от по-първите приети. Трябва да се носи и направлението, ако нямате такова  - 25 лв. След като сте се въоръжили с номерчето, отивате в 10 часа пред кабинета и чакате. Естествено, ако сте по голям номер ще прецениш и ще отидете малко по-късно! Можеш да си вземеш и лист хартия и химикалка, защото като ви прегледа и започние да рецитира какво, кога и колко да му давате за папкане, може да забравиш всичко Embarassed
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Dessbess - благодаря много! Мислех си да се обадя за час, но явно не е такава практиката  Grinning

Много архивно ми звучи туй записване, но явно ще трябва да се примиря.....

Общи условия

Активация на акаунт