Sleep & Play анкета

  • 1 432
  • 23
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от тях?

Опции:

  • София
  • Мнения: 43 903
Това е, четох темата, но нещо не се ориантирам дали наистина са добри или не...за това и пускам една съвсем изчистена анкета - доволни ли сте или не от новите Sleep & Play на памперс....
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 2 231
Това е, четох темата, но нещо не се ориантирам дали наистина са добри или не...за това и пускам една съвсем изчистена анкета - доволни ли сте или не от новите Sleep & Play на памперс....
 Hug Hug Hug

i az taka Hug

# 2
  • Мнения: 196
Предполагам че и анкетата няма да успее да те ориентира. Просто е много рано, повечето мами още не са ги ползвали а другите ги ползват съвсем от скоро и все още не са добили точни впечатления  Peace.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
e тя за това е и безсрочна....на мен 3-4 дни употребае биха ми стигнали да преценя....

# 4
  • Мнения: 290
Цитат
на мен 3-4 дни употребае биха ми стигнали да преценя....
Peace
и въпреки това гласувах с 3 вариант на отговор. използвам ги комбинирано със старите памперси. за по-дълъг престой върху дупето (сън и за разходки и т.н). им нямам доверие. иначе през деня ги ползвам. когато ги оставих толкова часове , колкото старите пампи и бяха пропуснали вече много.
много по-добри са от другите евтини памперси(не миришат гадно, няма обриви, доста количество понасят), но не бих ги заменила изцяло със старите плътни памперси. още повече ако пуснат масово пак с ластиците.

# 5
  • Мнения: 1 531
супер са - ама че много отрицателни отговори  Shocked за мен са си супер - по-тънички и лек и нямат онзи лосион, макар чре имат друг, ама по-поносим  Wink
аз вече само тях ще си позлвам, че й се зачервява и без това дупенцето с другите отначало, доакто свикне  Stop

# 6
  • Мнения: 6 438
Доволна съм!Не пропускат и са по-тънички от другите,което ги прави по-удобни за детето.А и са по-евтини Wink

# 7
  • Мнения: 3 306
Доволна съм

# 8
  • Мнения: 653
аз пък никъде не съм ги виждала все още
и наистина ли са на такава цена?

# 9
  • Мнения: 6 438
аз пък никъде не съм ги виждала все още
и наистина ли са на такава цена?
Да,наистина  Grinning Аз ги взех 26 бр за 8,29  Peace

# 10
  • Мнения: 3 306
аз за 8.10  Peace - номер 4 - 26бр.

# 11
  • Мнения: 199
Доволна съм!Не пропускат и са по-тънички от другите,което ги прави по-удобни за детето.А и са по-евтини Wink

 Peace

# 12
  • Мнения: 335
не съм доволна,като се изпишка малкия 2 пъти и ако е без боди,памперса висва до колената,предполагам,че пълнежа е сложен повече посредата и не се раздува равномерно.

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 20:32 от крис-пис

# 13
  • Мнения: 76
Аз не съм доволна.Колкото пъти го сложа да спи с тези памперси толкова пъти е мокър почти целия.Незнам дали е така защото моя син спи само по корем,но е факт,че със Active Baby и тези другите които са като гащички няма проблеми.Мокрите кърпички обаче са страхотни.

# 14
  • Мнения: 653
сега остава да споделите и от къде ги купувате  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт